tchórzofretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
Viola

Re: tchórzofretki

Post autor: Viola »

Mam fretke trzy dni jets to samiec ale nie chce sie bawić co moŻe być tego przyczyną?
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

to zależy w jakim jest wieku, bo jeśli jest bardzo malutki (tzn. ma ok. 6 tygodni) to po prostu jeszcze się boi i jeszcze długo nie bedzie chciał się bawić, za to będzie uwielbiał spać na rękach ^_^
ale jeśli jest już starszy to możliwe, że brak chęci do zabawy (a to naprawdę dziwne, bo fretki bardzo lubią się bawić) może być oznaką jakiejś choroby i trzeba się skonsultować z weterynarzem
Viola

Re: tchórzofretki

Post autor: Viola »

Fretka ma 4 miesiace i przez 3 dni mial caly czas rozwolnienie czy tomoze byc zwiazane z aklimatyzacja?
Viola

Re: tchórzofretki

Post autor: Viola »

Fretka ma 4 miesiace i przez trzy dni milaa rozwolnienie czy to mzoe byc zwiazane z aklimatyzacja?
Viola

Re: tchórzofretki

Post autor: Viola »

Fretka prz kaŻdym braniu na ręce robi sie sztywna boi się ruchu ręki cofa się przy wyciągnięciu do niej ręki a mamy juŻ ją czwarty dzień a co najdziwniejsze nie zareagował na kontakt z inna fretka(samica) wcale sie nie bawił.
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: tchórzofretki

Post autor: Chlamydocassis »

Viola pisze:Fretka prz każdym braniu na ręce robi sie sztywna boi się ruchu ręki cofa się przy wyciągnięciu do niej ręki a mamy już ją czwarty dzień a co najdziwniejsze nie zareagował na kontakt z inna fretka(samica) wcale sie nie bawił.
Nie bij jej.
kaffka

Re: tchórzofretki

Post autor: kaffka »

Bardzo chcialabym kupic sobie fretke i jak na razie szukam w internecie niezbednych informacji na temat tych wspanialych zwierzatek :) mam pytnko slyszalam ze fretki nie moga mieszkac pod jednym dachem z kotem. ja mam dwa koty i psa da sie to jakos pogodzic
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Chlamydocassis pisze:Nie bij jej.
nie bądź taki dowcipny
kaffka pisze:ja mam dwa koty i psa da sie to jakos pogodzic
z tego co mi mówił weterynarz to będzie ciężko to pogodzić, bo fretki są bardzo zazdrosne i zaborcze ^_^
Aga

Re: tchórzofretki

Post autor: Aga »

Ile kosztuje fretka?
kasia Dziuban

Re: tchórzofretki

Post autor: kasia Dziuban »

:? :yahoo: :P tchórze
JUSTYNA

Re: tchórzofretki

Post autor: JUSTYNA »

Ile lat zyje tchórzofretka? :?: :?: :?:
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Aga pisze:Ile kosztuje fretka?
zależy gdzie kupujesz, 100-400 zł
JUSTYNA pisze:Ile lat zyje tchórzofretka?
Czytałam, że do ok. 10 lat.
kasia

Re: tchórzofretki

Post autor: kasia »

witam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości