olimpiada zdrowia

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
maryska
Posty: 2
Rejestracja: 4 mar 2007, o 13:49

olimpiada zdrowia

Post autor: maryska »

ma ktos moze dostep do zadan z 2 etapu I ogolnopolskiej olimpiady zdrowia w internecie nigdzie nic nie dali/
Qubu$
Posty: 28
Rejestracja: 4 lut 2007, o 22:03

Re: olimpiada zdrowia

Post autor: Qubu$ »

Miałem odbite po konkursie i leżą w szafce.
A jak Ci poszło Jak zobaczyłem pytanie o wskazania żywieniowe na literę U to się zacząłem śmiać. jakieś z księżyca to pytanie było
maryska
Posty: 2
Rejestracja: 4 mar 2007, o 13:49

Re: olimpiada zdrowia

Post autor: maryska »

hihi nom masz racje:D w ostatniej czesci mi sie wszystko pogmatwalo:P ciekawe ile trzeba by miec pkt zeby awansowac:P
Qubu$
Posty: 28
Rejestracja: 4 lut 2007, o 22:03

Re: olimpiada zdrowia

Post autor: Qubu$ »

Pomyliłem sie na takich błahostkach w tym finale i tylko V miejsce.ale tak ogólnie rzecz biorąc - pytania dosyć latwe
Kleo16
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2008, o 18:24

Re: olimpiada zdrowia

Post autor: Kleo16 »

hej,Marysko
zdobylas moze te materialy do olimpiady zdrowia
masz cos moze co bys mogla mi zaoferowac? Np. zadania z wczesniejszej edycji? bardzo prosze i z gory bardzo dziekuje)
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: olimpiada zdrowia

Post autor: york »

Kleo16 popatrz się na wypowiedź swojego poprzednika, bo podał link na którym znajdują się testy z poprzednich lat
Kleo16
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2008, o 18:24

Re: olimpiada zdrowia

Post autor: Kleo16 »

mimi11 - bylam na tej stronce i tam nic nie ma a moze ty masz mi cos do zaoferowania?) z gory wielkie dzieki
Karola15
Posty: 2
Rejestracja: 9 lut 2008, o 13:34

Re: olimpiada zdrowia

Post autor: Karola15 »

Jeżeli ma ktoś jakieś materiały to czy mogłabym prosić o wysłanie ich na e-maila [at].pl z góry wszystkim dziękuje :* :*
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość