Ratownik na basenie :)

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: Ratownik na basenie :)

Post autor: tin »

Jeziorko to jescze nic. Najgorzej jest nad morzem, ale tam juz trzeba posiadać odpowiednie kwalifikacje
I nie zapominajmy też o odpowiedzialności
Michael16

Re: Ratownik na basenie :)

Post autor: Michael16 »

Witam. Mam 16 lat i od roku jestem młodszym ratownikiem. Szukam płatnej pracy na wakacje. Wiecie gdzie najlepiej o taka pytać?
Gnommer
Posty: 73
Rejestracja: 13 lis 2007, o 23:11

Re: Ratownik na basenie :)

Post autor: Gnommer »

Wymagana jest karta pływacka, ale jesli jej jeszcze nie posiadasz, to duża częśc kursów umożliwia jej uzyskanie przed ich rozpoczęciem.
Moja dziewczyna zrobiła niedawno kurs MR, na całym kursie nie padło słowo karta pływacka, wydaje mi się, że wycofali coś takiego z pięć lat temu.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: Ratownik na basenie :)

Post autor: tin »

To pochwal sie gdzie robiła. Możegóra sie zainteresuje
czarny_mamut
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2009, o 21:23

Re: Ratownik na basenie :)

Post autor: czarny_mamut »

Jak kogoś interesuje praca ratownika WOPR na basenie to polecam przeczytać o pracy w tym charakterze właśnie myślę że może być pomocne dla przyszłych ratujących
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Ratownik na basenie :)

Post autor: Biochejter »

Michael16 pisze:Witam. Mam 16 lat i od roku jestem młodszym ratownikiem. Szukam płatnej pracy na wakacje. Wiecie gdzie najlepiej o taka pytać?
Nie ma co marzyć za bardzo, bo musisz być pod kontrolą ratownika/starszego ratownika. Ale pracować za friko warto bo musisz mieć wypracowane godziny społeczne jako młodszy żeby zdać na ratownika potem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości