kupno kameleona

Wszystko gadach, tych żyjących na wolności i w naszych terrariach.
burn696
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2008, o 12:25

Re: kupno kameleona

Post autor: burn696 »

witam mam pytanko. zrobilem sam terrarium dla kameleona i nei wiem czy najlepiej go pomalowac w środku zeby mu nie zaszkodzilo? dzieki za opowiedzi pozdroo!
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: kupno kameleona

Post autor: Pablo »

burn696 pisze:witam mam pytanko. zrobilem sam terrarium dla kameleona i nei wiem czy najlepiej go pomalowac w środku zeby mu nie zaszkodzilo? dzieki za opowiedzi pozdroo!
A czym chcesz go pomalować, plakatówką czy jakąś farba? Najlepiej zdobi się terrarium cementem atlas + z dodatkami barwników i jak uzyskuje sie kolory
burn696
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2008, o 12:25

Re: kupno kameleona

Post autor: burn696 »

elo. dzieki za rade tak zrobie myslelem umalowac farba akrylowa ale chyba by to bylo nie za dobre dla niego. mam jeszcze jedno pytanko czy w terrarium nie moga byc np. same stuczne roslinki? pYzDROOOO
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: kupno kameleona

Post autor: Pablo »

Teoretycznie mogłyby sztuczne, ale zawsze lepsze są żywe roślinki które możesz kupić w kwiaciarni z tym, że nie mogą być one toksyczne bo kameleon może je zjeść i będzie problem.
Na poprzedniej stronie ma spis roślinek żywych dla kameleona

Pozdrawiam
burn696
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2008, o 12:25

Re: kupno kameleona

Post autor: burn696 »

ok dzieki wielkie za informacje jesli jeszce czegos nie bede wiedzial to sie odezweee pozdroo.
Gnommer
Posty: 73
Rejestracja: 13 lis 2007, o 23:11

Re: kupno kameleona

Post autor: Gnommer »

Pablo pisze:Teoretycznie mogłyby sztuczne, ale zawsze lepsze są żywe roślinki które możesz kupić w kwiaciarni z tym, że nie mogą być one toksyczne bo kameleon może je zjeść i będzie problem.
Poza tym prawdziwe rośliny zdecydowanie ułatwiają utrzymanie większej wilgotności.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość