Kursy na medycyne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
undo
Posty: 43
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 09:50

Kursy na medycyne

Post autor: undo »

Czytuje to forum ale dopiero teraz się zalogowałam. Ale do rzeczy. Mam mały dylemat za rok matura a bardzo chcę zdawać na Medycne w Poznaniu. I zastawiam się czy dobrze by było zapisać się na któryś z kursów tylko nie wiem który lepszy. Moja mama uważa, że powinnam iść na te z Bokizu bo organizowane przez UM. Pewnie ma racje. Czy jest ktoś po tych kursach albo był po jakiś innych i może coś poradzić i wyrazić swoją opinię? Oczywiście na samych kursach nie mam zamiaru przestać chodze na korki z chemii i będę też w wakacje i oczywicie już sama się uczę.
Z góry dziękuje. Może już był ten tematy, ale nie mogę się go doszukać
raju
Posty: 12
Rejestracja: 28 mar 2008, o 20:15

Re: Kursy na medycyne

Post autor: raju »

nie polecam tego typu kursów. nie znam nikogo kto powiedzialby ze mu one pomogly. to tak naprawde komercyjne nauczanie w celach zarobkowych. ja uwazam ze liczy sie Twoj wklad w ta nauke, ewentualnie korepetycje z nauczycielem nie zaszkodza. nie ucz sie zbyt duzo, bo siespalisz". powodzenia na maturze za rok. pozdr.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Kursy na medycyne

Post autor: Padre Morf »

Takie kursy mają zazwyczaj na celu sprawdzenie już nabytej wiedzy więc jak czegoś nie umiesz to sie tam nie nauczysz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości