Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

licealistaa2012, coś takiego:

Kod: Zaznacz cały

zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,111848,9577963,Penispracie_.html

kocham pana doktora całym serduchem i nie pozwolę nikomu cokolwiek złego na niego powiedzieć. jak na egzamin z anatki wpadł na chwilę, już siedzimy nad kartami odpowiedzi, widzi mnie. zatrzymał się, podniósł kciuk w górę i. pokazał mi język.
kocham, kocham
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Izuzet »

terrible_justyna, czy to rzekł Pezet? O tym papieprze milimetrowym! Uwielbiałam człowieka


O tym jak zrobiliśmy aktualny III rok.

Miał być wykład z biofizyki, więc wszyscy I roczni stawili się grzecznie w sali wykładowej. Nie było gdzie nogi postawić, ludzie na szybach, na schodach, niektórzy rozważali lewitację. Wykłady prowadzi doktor prowadzący również szalenie interesujący przedmiot pod tytułem biostatystyka", a że stwierdził, że w najbliższym czasie będą zajęcia z tego przedmiotu, to on przeprowadzi wykład z biostatystyki. Zadowolony frekwencją przeprowadził wykład.
Trzy miesiące później, II rok zaczyna biostatystykę i mają mieć wykład. Na wykład przyszło 8 czy 10 osób (no jakaś znikoma liczba), co bardzo zdenerwowało doktora prowadzącego wykłady, bo porównał sobie z ilością pierwszorocznych na tym wykładzie. Za karę II rok musiał napisać sprawozdanie z wykładu.

A czemu I rok tak licznie wystąpił na wykładzie z biostatystyki? Bo miała być biofizyka, na którą warto chodzić. Cóż, szit happens
Ostatnio zmieniony 4 sie 2013, o 21:32 przez Izuzet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

Izuzet, tak, PZU.
ja go nie lubiłam


baj de łej, asystent z biofizyki, jak również statystyki ma ksywkę PZU (pierdolnię*y, zawsze uśmiechnięty) - nie wiem kto to wymyślił ale był geniuszem. gościu ma uśmiech na twarzy całe 3 godziny zegarowe trwania zajęć. bawi się szelkami, ma uśmiech dżokera i się cieszy ze wszystkiego. nie wiem co bierze, ale ma dobrego dilera


o, też na anatomii:
dr: pani K. (tu moje nazwisko), proszę do odpowiedzi.
ja: pnie doktorze kochany, mogę zaraz?ltoczy kota ze shreka
drltuśmiechając się od ucha do ucha: Justyna, zaraz to taka wielka bakteria. chodź, zapraszam
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Jivan »

a jak ktoś nie zna odp na pytanie to od razu uwalony, czy zadaje drugie podobne? podpowie coś?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Izuzet »

terrible_justyna, PZU dlatego, że jego druga praca jest w ubezpieczeniach Ale rozwinięcie skrótu jest pięknie dobrane
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

licealistaa2012, ten pan asystent, jak już wspomniałam wiele razy, jest cudownym człowiekiem. on nie pyta w stylu pytanie-odpowiedź". on z Tobą rozmawia. dyskutujecie sobie np. o przebiegu nerwu. on coś powie, Ty też. jak nie wiesz to Cie naprowadzi. podpowie. przejedzie palcem po swoim ciele w odpowiednim miejscu. jeśli dalej pustka we łbie to da inne pytanie. często pyta dość długo (ze mną dyskutował najkrócej chyba 10min, najdłużej 25, bo ja gaduła jestem ). odpowiedź u niego była naprawdę bardzo przyjemną sprawą. starczyło uważać na zajęciach (na każdym ćwiczeniu robił mini-prelekcję) i poczytać w domu książkę. on lubi jak ktoś myśli i kombinuje na poczekaniu, temu czasem zadaje pytanie stricte na myślenie. ale rzadko odsyła (nie wiem czy to kwestia tego, że mam świetną grupę czy jego sposobu bycia).


edit:
ludzie idący do zabrza: nie nakręcajcie się na niego, bo możecie trafić na kogo innego. owszem, on ma najwięcej grup (więc prawdopodobieństwo jest wysokie) bo jest kierownikiem ćwiczeń, ale na leku anatomię prowadzi bodajże 6 asystentów.
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: joannaoka »

terrible_justyna, Nie znam tego człowieka i pewnie nigdy nie będę miała szansy poznać ( ), a dzięki Twoim opowiadaniom już go lubię. Oby jak najwięcej takich ludzi na uczelniach!
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: halidor »

świetny temat, gratuluję
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: joannaoka »

Dziękuję, mam nadzieję, że jeszcze się rozwinie.

Jeszcze jakaś anegdotka - ktoś coś?
LenkaIlenka93
Posty: 63
Rejestracja: 12 lip 2013, o 10:30

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: LenkaIlenka93 »

A czy w Zabrzu jest możliwosc przepisania się do innej grupy zeby np byc w jednej z kims znajomym? Bo pewnie grupy ustalane sa alfabetycznie tak?
Awatar użytkownika
Piotreklek
Posty: 179
Rejestracja: 29 cze 2013, o 15:54

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Piotreklek »

Ale się uśmiałem
ŚUM Katowice lekarski 2013-2019
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Izuzet »

LenkaIlenka93, jest, ale po co, nie lepiej znać więcej osób?
LenkaIlenka93
Posty: 63
Rejestracja: 12 lip 2013, o 10:30

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: LenkaIlenka93 »

Zawsze raźniej -)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości