Przyrodnicze forum dyskusyjne Biolog.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sie 2013, o 22:37 

o tym nic mi nie wiadomo. najwidoczniej jednak do zapłodnienia nie dochodzi w akademiku :D

PostNapisane: 5 sie 2013, o 22:38 

Hahaha, czyli Pan Doktor miał rację! :D

PostNapisane: 6 sie 2013, o 23:00 

halo, tylko izuet i terrible jest tutaj ze ŚUM`u że temat upadł ?

PostNapisane: 8 sie 2013, o 12:47 

Hłe hłe. Widze, że tylko Zabrze się udziela, pewnie jest tego jakaś przyczyna ;)
Każdemu życze Kosia na anatomii. Do tej pory jest najmilej wspominanym przeze mnie asystentem. Jego anegdotki, najczęściej zaczynające się od "wiecie, wiele lat temu, to była tutaj taka grupka felczerów i wtedy.." :D

Prelekcje dr Bursy, wśród dziewczyn znany jako DILF też przeszły do historii
"Panowie to nie jest tak, że łykasz Viagre, szcześciopak na bolca i podbijamy akademik" i "Czemu nie wolno łykać pokruszonej Viagry? Bo można dostać stwardnienia rozsianego" itd.

Zabrze jest takim miejscem, że na każdej katedrze znajdą się powody do beki :D

"o tym jak my wciągali malucha na drzewo i kim jest Leon" z cyklu opowieści pana łacinnika o jego wyczynach na studiach kultury antycznej
Obsesjyjne "maaargaryynaa! największe zło świata! tylko masło, od matki kroowyy" pewnej p. dr z kat. chemii na punkcie masła.
No i flagowe zabrzańskie "PANIE?! CO PAN?!" don Carlita.
Oraz ostatnio ryjące mi coraz bardziej beret "hmhmehmm nie wychodzii panuuu? to ma pan za mały kalkulaatooor mhmmhemhmmmm" Pezeta

PostNapisane: 8 sie 2013, o 19:48 

Terrible_justyna- jak się nazywa ten kochany smieszny Pan od anatomii? Jejuuu chcialabym z nim miec!

[ Post via BlackBerry ] Obrazek

PostNapisane: 8 sie 2013, o 19:56 

LenkaIlenka93, to właśnie tzw. Kosiu, o którym wspomniał neuro :) kierownik ćwiczeń w zabrzu, najprawdopodobniej będziecie z nim mieli pierwsze, wprowadzające zajęcia, po których dopiero przydzielą Wam asystentów. taki wysoki, niebieskooki, siwiutki starszy pan w drewnianych chodakach, białym fartuszku i obowiązkowym krawacie. niemal zawsze uśmiechnięty (i co zauważyłam - nie tylko gęba mu się śmieje, ale również oczy ^^ )

co do pana z łaciny - istny człowiek renesansu, multum zainteresowań. do tego uwielbia sobie pogadać :)
a co do karlosa (kierownik katedry biofiz) - do mężczyzn oczywiście mówi "PANIE, CO PAN?!?!?!?!". a do kobiet? "pani, co PAN?". hahaha, parę razy to słyszałam :D

PostNapisane: 8 sie 2013, o 23:25 

PANI, CO PAN!?!?!?!?!??! (I mina wkurwionego muminka)

:D

PostNapisane: 9 sie 2013, o 14:56 

Trzeba wspomnieć, że Kosiu to niepraktykujący ginekolog z chyba 30 letnim stażem, niesamowicie ciepłe ręce ;ppp

PostNapisane: 9 sie 2013, o 17:35 

i długie palce :P

PostNapisane: 13 sie 2013, o 22:46 

terrible_justyna,
Baaardzo dziękuję za tak cudowne rozweselanie, zwłaszcza lekko niepewnych o swój los przyszłych studentów.
Dzięki za całokształt, bo udzielasz się najwięcej i dla mnie jest to cudowne mieć dzięki temu już pewne "mgliste" wyobrażenie co i jak :)

Mam jeszcze pytanie, piszecie głównie z punktu widzenia medycyny, a ja idę na stome i tak się zastanawiam czy mogę na anatomii trafić też na tego miłego pana? Czy może wydział nie ma znaczenia i tu i tu jest takie samo prawdopodobieństwo że dana grupa go "ma" :)

Czy wszyscy wykładowcy od przedmiotów tych samych dla stomy i leku uczą oba wydziały, czy są tacy którzy są przypisani do jednego z wydziałów?

Czy orientujecie się czy kogoś z wykładowców itp powinnam się obawiać/uważać na coś/coś o kimś warto wiedzieć?

PostNapisane: 14 sie 2013, o 12:11 

Zgadzam się z przedmówcą - terrible_justyna udziela się najwięcej i podziękowania jej się należą jak najbardziej!

Ja też mam jeszcze pytanie: czy studenci stomy i lekarskiego mają zajęcia niedaleko siebie? Czy w zupełnie innych budynkach? Bo rozumiem,że kampus ten sam?

PostNapisane: 14 sie 2013, o 15:49 

haha, robię to tylko dla sławy i Waszego uwielbienia :D
a na serio, lubię się dzielić wrażeniami i, na pewien sposób, pomagać :)

Nanuk, część asystentów jest wspólna, część przypisana do danego kierunku. ale akurat ten Pan jest wspólny :D jak wszędzie są tacy, na których warto uważać, ale to nie miejsce by o tym pisać.

joannaoka, kampus ten sam, budynki te same, sale ćwiczeń również te same :) tyle, że wiadomo - w innym czasie a nie jednocześnie xD np. lek ma coś do południa a stoma popołudniu. albo stoma ma coś w pierwszym semestrze, a lek to samo w drugim.

PostNapisane: 19 sie 2013, o 17:37 

Tak, jak najbardziej nasze uwielbienie Ci się należy :idea:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona