Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

Izuzet, tak, PZU.
ja go nie lubiłam


baj de łej, asystent z biofizyki, jak również statystyki ma ksywkę PZU (pierdolnię*y, zawsze uśmiechnięty) - nie wiem kto to wymyślił ale był geniuszem. gościu ma uśmiech na twarzy całe 3 godziny zegarowe trwania zajęć. bawi się szelkami, ma uśmiech dżokera i się cieszy ze wszystkiego. nie wiem co bierze, ale ma dobrego dilera


o, też na anatomii:
dr: pani K. (tu moje nazwisko), proszę do odpowiedzi.
ja: pnie doktorze kochany, mogę zaraz?ltoczy kota ze shreka
drltuśmiechając się od ucha do ucha: Justyna, zaraz to taka wielka bakteria. chodź, zapraszam
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Jivan »

a jak ktoś nie zna odp na pytanie to od razu uwalony, czy zadaje drugie podobne? podpowie coś?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Izuzet »

terrible_justyna, PZU dlatego, że jego druga praca jest w ubezpieczeniach Ale rozwinięcie skrótu jest pięknie dobrane
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

licealistaa2012, ten pan asystent, jak już wspomniałam wiele razy, jest cudownym człowiekiem. on nie pyta w stylu pytanie-odpowiedź". on z Tobą rozmawia. dyskutujecie sobie np. o przebiegu nerwu. on coś powie, Ty też. jak nie wiesz to Cie naprowadzi. podpowie. przejedzie palcem po swoim ciele w odpowiednim miejscu. jeśli dalej pustka we łbie to da inne pytanie. często pyta dość długo (ze mną dyskutował najkrócej chyba 10min, najdłużej 25, bo ja gaduła jestem ). odpowiedź u niego była naprawdę bardzo przyjemną sprawą. starczyło uważać na zajęciach (na każdym ćwiczeniu robił mini-prelekcję) i poczytać w domu książkę. on lubi jak ktoś myśli i kombinuje na poczekaniu, temu czasem zadaje pytanie stricte na myślenie. ale rzadko odsyła (nie wiem czy to kwestia tego, że mam świetną grupę czy jego sposobu bycia).


edit:
ludzie idący do zabrza: nie nakręcajcie się na niego, bo możecie trafić na kogo innego. owszem, on ma najwięcej grup (więc prawdopodobieństwo jest wysokie) bo jest kierownikiem ćwiczeń, ale na leku anatomię prowadzi bodajże 6 asystentów.
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: joannaoka »

terrible_justyna, Nie znam tego człowieka i pewnie nigdy nie będę miała szansy poznać ( ), a dzięki Twoim opowiadaniom już go lubię. Oby jak najwięcej takich ludzi na uczelniach!
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: halidor »

świetny temat, gratuluję
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: joannaoka »

Dziękuję, mam nadzieję, że jeszcze się rozwinie.

Jeszcze jakaś anegdotka - ktoś coś?
LenkaIlenka93
Posty: 63
Rejestracja: 12 lip 2013, o 10:30

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: LenkaIlenka93 »

A czy w Zabrzu jest możliwosc przepisania się do innej grupy zeby np byc w jednej z kims znajomym? Bo pewnie grupy ustalane sa alfabetycznie tak?
Awatar użytkownika
Piotreklek
Posty: 179
Rejestracja: 29 cze 2013, o 15:54

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Piotreklek »

Ale się uśmiałem
ŚUM Katowice lekarski 2013-2019
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Izuzet »

LenkaIlenka93, jest, ale po co, nie lepiej znać więcej osób?
LenkaIlenka93
Posty: 63
Rejestracja: 12 lip 2013, o 10:30

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: LenkaIlenka93 »

Zawsze raźniej -)
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

przypomniało mi się coś jeszcze!

prelekcja z moczowo-płciowego, prowadzi ją asystent, który zwykle ma zajęcia ze stomatologią (a sam jest urologiem).
"proszę państwa, przejdźmy zatem do jajowodu. co ważne, chciałem państwa uczulić, że wbrew powszechnie znanym opiniom do zapłodnienia nie dochodzi w akademiku, lecz w bańce jajowodu."

i drugi tekst:
"no tak, tutaj mamy prącie, prawda. w czasie wzwodu ciała jamiste i gąbczaste wypełniają się krwią, która zwykle uchodzi do żyły grzbietowej prącia. zazwyczaj panowie nie mają problemów z erekcją, jak się takie problemy pojawią to się łyka niebieskie tableteczki. co ciekawe, słyszałem, że młodzi, zdrowi mężczyźni również czasem po nie sięgają. myślą, że to jeszcze dodatkowo poprawi ich zdolności. myślą, że łykną viagrę i będą królem akademika. cóż panowie, przestrzegam przed takim postępowaniem."

a co, jeszcze trzeci:
"gdybyście państwo wiedzieli z czym do mnie przychodzą pacjenci! a co oni mają wytatuowane na swoich kut. znaczy penisach! na przykład kocham cię kochanie". nie myślcie, że całe zdanie na samym prąciu, nie nie, bo wtedy to byłby olbrzym a nie standardowy penis. aż od brzucha się ciągnie. albo moje ulubione tylko twój". jeden pacjent ma na żołędzi wytatuowany mysi nosek i uszka. wiecie. że myszka wchodzi do dziurki"

jak widać ten pan szczególnie lubi tematykę akademika :p
Ostatnio zmieniony 5 sie 2013, o 13:30 przez terrible_justyna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

LenkaIlenka93, można się przepisać, ale trzeba to zrobić zanim ustalą grupy dziekańskie. czyli jakoś w połowie września zadzwonić, że chce się być z konkretną osobą w grupie. nie robią problemów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości