Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: rozekkwidzyn »

Rozwala mnie jak ktoś po Liceum mówi o najsłabszym uniwerku xD
Cóż- gdzieś na Biologu czytałem, że tylko w Krakowie i Warszawie zrobią z Ciebie lekarza więc bym uważał z innymi miastami, bo wiadomo że tam tylko szarlatani uczo xDxDxD Nie ma to jak ocenianie profesorów medycyny z Białego, ŚUMu, Bydgoszczy czy choćby Wrocławia przez licealistów i co wybitniejszych studentów Warszawki czy Krakówka
BTW: gdzie leży Wroclove? To gdzieś w UK? Bo nie słyszałem o takim mieście w Polsce.
Awatar użytkownika
Fify715
Posty: 156
Rejestracja: 31 mar 2013, o 21:29

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: Fify715 »

Mnie za to zastanawia gdzie leży Krakówek
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: Medycyna Lwów »

W mojej ocenie opartej na kontaktach z wieloma osobami bez zastanowienia PoznańKrakówWrocław.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: Mårran »

I znowu Wrocek najsłabszy

Pani Buka
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: goodman »

no, tyyyle pszegrać a mogłem iść do pozka, albo chociaż na WÓM
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: Medycyna Lwów »

chwalisz się czy żalisz?gt
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: Erick »

Nie chce zakładać kolejnego tematu, więc napiszę tutaj.
Mam taką sytuację, że do Łodzi i ŚUMu dostanę się bez problemu, natomiast do Wrocławia (słabiej napisana matma) może dopiero we wrześniu, jeśli w ogóle. I kompletnie nie wiem co wybrać.
Łódź vs ŚUM (do Łodzi mam 350km i dość dobre opinie o uczelni, do Kato/Zabrza troszkę bliżej bo ok. 150km, za to różnie z opiniami)
No i zostaje jeszcze Wrocław, na który hipotetycznie mogę się dostać lub nie.
Co wybralibyście z tych trzech?
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: goodman »

Kaamil pisze: chwalisz się czy żalisz?gt
no żalę się, bo nie zostanę lekarzem z prawdziwego zdarzenia po elitarnym uniwersytecie i nie będę się mógł tym szczycić wszem i wobec.

Erick, weź jeszcze pod uwagę to, że wrocław to drogie miasto i utrzymanie się w nim trochę kosztuje. mieszkania mają ceny podobne do tych w warszawie. W łodzi i kato/śum pewnie będziesz żył jak król za te same pieniądze co we wrocku w średnim standardzie.
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: mossa »

Ludzie wypowiadający się o uczelniach na których nigdy nie studiowali, za to mają kontakty z wieloma osobami są prawie tak samo zabawni jak ci z liceum z ich elitarnymi i najsłabszymi uczelniami

(Taak, ja też nigdy nie będę lekarzem z prawdziwego zdarzenia, więc to tylko takie biadolenie życiowego nieudacznika.)
lek. mossa
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: Medycyna Lwów »

uderz w stół a nożyce się odezwą.
Po co to żałosne pieprzenie - nikt nie ujmuje nikomu tytułu po danej uczelni, więc na co to. Ni to śmieszne, ni zabawne, nie dowcipne. Inna kwestia, że wiele osób podejmuje takie a nie inne decyzje i warto mieć ogląd sytuacji, jeśli można wybierać. Temat o czym innym, oni o czym innym. Napiszcie człowiekowi plusy i minusy tejże, a nie trollujecie.

ps. akurat co do wrocławia to na stażu mam parę osób po tej uczelni i zgodnie bardzo narzekali na bzdurne egzaminy s tylu biologia czy hist. med. oraz na generalnie kiepski poziom zajęć w klinikach.
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: Erick »

goodman pisze:Erick, weź jeszcze pod uwagę to, że wrocław to drogie miasto i utrzymanie się w nim trochę kosztuje. mieszkania mają ceny podobne do tych w warszawie. W łodzi i kato/śum pewnie będziesz żył jak król za te same pieniądze co we wrocku w średnim standardzie.
Faktycznie tego nie brałem pod uwagę.
Ktoś jeszcze się wypowie?
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: wsedek »

Erick pisze:
goodman pisze:Erick, weź jeszcze pod uwagę to, że wrocław to drogie miasto i utrzymanie się w nim trochę kosztuje. mieszkania mają ceny podobne do tych w warszawie. W łodzi i kato/śum pewnie będziesz żył jak król za te same pieniądze co we wrocku w średnim standardzie.
Faktycznie tego nie brałem pod uwagę.
Ktoś jeszcze się wypowie?

"W mieście Łodzi bieganie nawet psom szkodzi

Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Poznań, Kraków, Wrocław - co wybrać?

Post autor: Erick »

wsedek, no to jest konkretny argument, bo sporo biegam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 64 gości