Poznań vs Gdańsk

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Poznań vs Gdańsk

Post autor: Madridistka »

W Poznaniu są bardzo duże problemy z komunikacją teraz, ale po remontach powinno się to zmienić
lullilaj
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2013, o 15:47

Re: Poznań vs Gdańsk

Post autor: lullilaj »

Mialam na mysli ze nie same skm drogie tylko miasto jest drogie na imprezy. Ale jak slusznie zauwazyles mam sie uczyc a nie imprezowac". Co nie zmienia faktu ze tak jest. Na zachod jest i owszem park krajobrazowy do ktorego dojedziesz. A racja nie dojedziesz jak nie masz samochodu. Fakt jest duzo sciezek rowerowych pod tym wzgledem nie ma co narzekac. Dlaczego sie wszyscy oburzaja ze jak to nie mozna lubic Gdanska ? Moze nie jest zly ale nie ma sie czym zachwycac dlatego ja wybywam i bede szukac swojego miejsca na ziemi.

Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Poznań vs Gdańsk

Post autor: Trzyszcz »

Jak nie dojedziesz, jak on jest bezpośrednio przy mieście? Heloł. Nie mam samochodu a jakośdojeżdżam w różne miejsca.
Dlaczego się oburzają? Bo nie masz racji ]
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Poznań vs Gdańsk

Post autor: hotdog1990 »

Dziwna jest ta dyskusja i opiera się na jakiś własnych przeświadczeniach nie mających za wiele z obiektywną oceną. Prawda jest jednak inna:
1. Pojedzcie do Łodzi to zobaczycie brzydkie miasto i przy nim każde inne będzie jak Las Vegas
2. A tak na poważnie to na imprezę można iść wszędzie i w każdym mieście znajdą się odpowiednie kluby, bary itp. Fakt że w jednym mieście jest to rozrzucone a w innym jest jakoś fajnie rozmieszczone w bliskiej odległości od siebie. Ale impreza to przede wszystkim ludzie a nie miejsce.
3. Życie jest wszędzie takie samo jeśli chodzi o ceny bo wszędzie są markety, dyskonty, supermarkety. Główną różnicą są ceny mieszkań ale myślę że niechlubnie wyróżniają się tutaj tylko Warszawa i Kraków a reszta ma dosyć zbliżone ceny ale wszystko zależy jak się trafi.
4. Nie studiowałem na żadnej z poruszonych w tym temacie uczelni więc na ten temat się nie wypowiem ale decydując się na dany wybór nie słuchajcie głupot że w danym mieście nie można się pobawić czy jedzenie jest dużo droższe niż w innym itp
PolkaOlka
Posty: 2
Rejestracja: 7 cze 2016, o 09:39

Re: Poznań vs Gdańsk

Post autor: PolkaOlka »

Ja zdecydowałam się na Gdańsk z kilku powodów: po pierwsze na poziom nauczania, po drugie prestiż, po trzecie mam tutaj rodzinę (moja ciotka ma swój gabinet i jako dentysta w Gdyni nie narzeka ), dodatkowo samo miasto było mi o wiele bardziej znane i zaprzyjaźnione", niż Poznań, nad którym też się zastanawiałam. Myślę, że każde miasto ma swoje + i - i tyle - nie ma co debatować to każdego indywidulana decyzja.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości