praca i studia

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Dolczii
Posty: 148
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 19:32

praca i studia

Post autor: Dolczii »

Chcialambym dowiedzieć sie czy studenci na medycznych kierunkach mają czas na pracę. Nie spotkalam jak narazie żadnej wypowiedzi na ten temat i to mnie nurtuje. Za rok (tak wyprzedzam za duzo) chcialabym pracowac i studiowac (jak sie uda farmacje badz analityke medyczna).

(Nie wiem czy to dobre miejsce, jakby co przepraszam)

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: praca i studia

Post autor: randomlogin »

Ale jak pracowac?Na od 8 do 16 nie ma szans oczywiscie. Mozna pobowac noce/weekendy, ale tez trudno cos stalego bo jednak czasem cos zrobic trzeba nawet poza zajeciami. Spwc na przyklad.

Awatar użytkownika
distinguished
Posty: 267
Rejestracja: 17 maja 2012, o 22:24

Re: praca i studia

Post autor: distinguished »

Wydaje mi się, że dobrym wyjściem jest praca przy inwentaryzacji, bo to zwykle praca na weekend, ale często w nocy albo jako hostessa okazjonalnie. Na tygodniu można też roznosić ulotki, udzielać korepetycji, sprzątać w biurach, bo to zwykle 2-3 godziny zajmuje, opiekować się dziećmi. Często w galeriach handlowych są różne atrakcje w weekendy też można się załapać jako jakaś pomoc przy rozkładaniu sprzętu itd.
Wiadomo, że to nie jest stała praca, ale dorywcza i to nie w każdy weekend czy nawet dzień. Jak już załapiesz kontakt z jakąś firmą to wtedy jest łatwiej, bo dzwonią do Ciebie i pytają czy możesz tego i tego dnia pracować.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: praca i studia

Post autor: Mårran »

Niedawno się wypowiadałam w takim temacie, więc istnieją, wystarczy poszukać Moja znajoma pracowała w kerfie weekendami, kolega udzielał korków, inna dziewczyna sprzątała, też w weekendy. Czyli da się.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Epsilon
Posty: 125
Rejestracja: 29 sty 2011, o 12:41

Re: praca i studia

Post autor: Epsilon »

Ludzie pracują. Niektórzy też muszą dorobić na tych studiach i dają radę. Chociaż oczywiście nie w godzinach porannych w ciągu tygodnia.
Basia89
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2016, o 14:30

Re: praca i studia

Post autor: Basia89 »

Można zawsze zacząć policealną. Ja kończę SUKCES EDUKACJĘ i jestem bardzo zadowolona z tego kierunku. Nie wiem czy ktoś zna ich ofertę? Mają naprawdę dobry poziom i wszystko za darmo. Warto się zapoznać . Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość