Praktyki wakacyjne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Praktyki wakacyjne

Post autor: randomlogin »

M&#xE5rran pisze:A pościel, karmienie itp. też jest. Jak wszędzie.
Wszedzie jest - nie wszedzie robia to praktykanci. Na szczescie.
Awatar użytkownika
Ajihat
Posty: 83
Rejestracja: 29 gru 2013, o 13:20

Re: Praktyki wakacyjne

Post autor: Ajihat »

Dużo też zależy od samego studenta. Czy się garnie do roboty i jest ciekawy czegoś się nauczyć czy tylko przychodzi na praktyki się poszwędać.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Praktyki wakacyjne

Post autor: Mårran »

Ale jak na wejscie robi za wielkiego doktora, to tez pewnie bedzie mial pod gorke ^^ A niektorzy chca konczyc robote o dziesiatej i zrobic praktyki w tydzien i im sie to udaje.

Pani Buka
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Praktyki wakacyjne

Post autor: lith »

W tych karetkach u mnie to były 3 siedzące miejsca z tyłu no i 2 miejsca w kabinie kierowcy (no teoretycznie w niektórych 3, ale w 3kę chłopa to tak słabo by to było ), a nie były one jakieś specjalnie duże, ot zwykłe karetki jakich wszędzie pełno. ciężko mi sobie te warszawskie, gdzie ciężko jest się wcisnąć w 4kę wyobrazić. Polonezy? O.o
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Praktyki wakacyjne

Post autor: goodman »

W wawie do każdego trzeba doliczyć jego ego, więc dlatego 3 chłopa zajmuję zwykle w nich aż 6 miejsc.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Praktyki wakacyjne

Post autor: Mårran »

Na windach jest 12 osób albo 6 Amerykanów, a a karetkach 6 osób albo 3 Warszawiaków (lub słoików)

#notoracism
Pani Buka
kornelia95
Posty: 95
Rejestracja: 11 lip 2014, o 11:29

Re: Praktyki wakacyjne

Post autor: kornelia95 »

A powiedzcie mi jak wygląda ten identyfikator? Trzeba sobie tylko wypisać imię i nazwisko i tyle?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości