Próg na UW

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
maturzystka_-_
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2014, o 20:00

Próg na UW

Post autor: maturzystka_-_ »

Witajcie. Pisałam już o tym, ale niestety nie uzyskalam odpowiedzi. Może jest ktoś, kto tym razem mógłby mi pomóc.
Jeżeli umieszczam pytanie w złym miejscu to przepraszam, nie do końca jestem zorientowana.
Niestety należę do tego grona osób, które tegoroczną maturę nie mogą zaliczyć do udanej. Stres i presja, których nie udźwignęłam stanowczo pokrzyżowały moje plany.
Kieruje do Was pytanie, czy z wynikami matur (mniej-więcej):
- biologia rozszerzona 66%
- chemia rozszerzona 42%
- matematyka podstawowa 80%
- angielski rozszerzony 75%
mam jakiekolwiek szanse by dostać się na biotechnologie na UW?
Jeżeli jest ktoś zorientowany, kto ma pojęcie o zeszłorocznych progach i mógłby spróbować odpowiedzieć na moje pytanie, będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam
maturzystka
Awatar użytkownika
agnieszka789
Posty: 164
Rejestracja: 30 sie 2013, o 12:37

Re: Próg na UW

Post autor: agnieszka789 »

W 2012 r. na UW próg wynosił 67,86. Musiałabyś sobie przeliczyć punkty i sprawdzić, ja już za bardzo nie pamiętam, jakie UW ma przeliczniki.
Ale trzeba pamiętać, że poziom matur się zmienia i progi mogą się bardzo różnić
Awatar użytkownika
Panna Agata
Posty: 29
Rejestracja: 13 lip 2013, o 10:57

Re: Próg na UW

Post autor: Panna Agata »

Odezwij się na priv, postaram się pomóc, gdyż od zeszłego roku studiuję na UW właśnie biotechnologię
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość