Progi punktowe na farmację 2012

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: seelaaf »

kililimi pisze:Jak myślicie czy z moim 145 mam jeszcze szansę się dostać na farmację?
Kurcze wszyscy straszą że progi wzrosną, a ja pragnę żeby tak 3 pkt spadły
oj byłoby pięknie, jakby spadły 3. pkt. sądze, ze masz szansę ponieważ podobno w tamtym roku brali ludzi z 145 pkt. ja mam 144, a mam nadzieje wiec.
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Wasyl »

A ja już zupełnie nie wiem co o tym wszystkim myśleć Jedni mówią, ze matura była bardzo trudna i poszła źle, drudzy mówią, że była prosta i na logikę i wypadła lepiej niż ubiegłoroczna, inni mówią, że progi spadną, na co pada kontrargument, że jednak wzrosną. Jestem skołowana.
woonder
Posty: 100
Rejestracja: 18 maja 2012, o 09:11

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: woonder »

Wasyl pisze:A ja już zupełnie nie wiem co o tym wszystkim myśleć Jedni mówią, ze matura była bardzo trudna i poszła źle, drudzy mówią, że była prosta i na logikę i wypadła lepiej niż ubiegłoroczna, inni mówią, że progi spadną, na co pada kontrargument, że jednak wzrosną. Jestem skołowana.
bo tego nie da się przewidzieć, teoretycznie powinny się utrzymać w podobnych granicach jak rok temu, ale jak to wyjdzie w praktyce dowiemy się dopiero we wrześniu
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Wasyl »

woonder pisze:
Wasyl pisze:A ja już zupełnie nie wiem co o tym wszystkim myśleć Jedni mówią, ze matura była bardzo trudna i poszła źle, drudzy mówią, że była prosta i na logikę i wypadła lepiej niż ubiegłoroczna, inni mówią, że progi spadną, na co pada kontrargument, że jednak wzrosną. Jestem skołowana.
bo tego nie da się przewidzieć, teoretycznie powinny się utrzymać w podobnych granicach jak rok temu, ale jak to wyjdzie w praktyce dowiemy się dopiero we wrześniu
Wiem, że się nie da, ale nie mówcie mi, że nie kołata się to wam w głowach. wzrośnie.? zmaleje.? wzrośnie.? zmaleje.?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Kester »

Dowiesz się koło września
Kurde, coś nudno pouczyłbym się, a nie ma czego
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: chevelle »

kester, do pracy! Uwierz, odechce Ci się myślenia o rzeczach innych niż jedzenie, ciepła kąpiel i spanie
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

kester pisze: Kurde, coś nudno pouczyłbym się, a nie ma czego
Zrobiłem sobie dzisiaj kilka zadań z chemii. Mam z tego powodu wyrzuty sumienia i nigdy się nikomu na żywo nie przyznam
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Kester »

Ja już przeglądałem oferty na allegro, co by książki od farmy kupić i się zacząć uczyć, ale to już chore porządnie
chevelle, ale Ja pracuje tyle, że 4h dziennie, i dalej mało.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: chevelle »

kester, 4 godzinki to zawsze coś, ale w sumie ja pracuję 7 + pół godziny drogi w jedną stronę i pół w drugą, i to też za mało, bo jednak zostaje mi w domu trochę czasu na rozmyślania Teraz to już tylko czekać na listy, zawieźć papiery, załatwić akademik i byle do października
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

Ja kopię dziurę, polecam kopanie dziur, można podumać nad sensem istnienia i w ogóle takie oczyszczające zajęcie
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Kester »

deVries, dzisiaj na leżaku przesiedziałem jakieś 4-5h, już wiem po co żyje, i cały sens ogarnąłem.
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

ja mam parcie na jezyki ale praca tez by sie jakas przydala to fakt]
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

kester pisze:deVries, dzisiaj na leżaku przesiedziałem jakieś 4-5h, już wiem po co żyje, i cały sens ogarnąłem.
Ja bym pierdolca dostał Może z książką jakąś bym wytrzymał, ale ciężko się w taki upał na książce skupić.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości