Progi punktowe na farmację 2012

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
ann_92
Posty: 221
Rejestracja: 28 maja 2012, o 21:41

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: ann_92 »

pieczara07 widze watpliwosci odchodza Ci coraz bardziej :p dooobrze:)
pieczara07
Posty: 432
Rejestracja: 29 cze 2011, o 23:53

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: pieczara07 »

ann_92, Tak, tak mam u nadzieje,ze u Ciebie tez To chyba było chwilowe zauroczenie ]
ann_92
Posty: 221
Rejestracja: 28 maja 2012, o 21:41

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: ann_92 »

pieczara07 ja mam jeszcze przeblyski a moze jednak medycyna. ale szybko miajaja przeszlam sie dzis po miescie i co zobaczylam apteke (a sporo ich mamy) slyszalam wewnetrzny glos nie Ania! farmacja fajniejsza!
pieczara07
Posty: 432
Rejestracja: 29 cze 2011, o 23:53

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: pieczara07 »

Ja Ci dam przebłyski !
ann_92
Posty: 221
Rejestracja: 28 maja 2012, o 21:41

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: ann_92 »

pieczara07 no stres *
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Wasyl »

Ja miałam okazję pracować w aptece parę miesięcy, tak naprawdę zależy na jakie środowisko się trafi, tam gdzie pracowałam mieszkali mało konfliktowi i całkiem przyjemni ludzie Praca nie jest nudna, każdy pacjent to takie małe wyzwanie, gdy przychodzi i pyta o radę (takich, co przychodzą z receptą lub karteczką z nazwą preparatu lub leku jest mniej). Za to jaka satysfakcja, gdy pacjent wraca i mówi, że pomogło ^^ Oczywiście jest dużo starszych osób, które przychodzą na rozpoznanie cenowe lub pogaduchy. Trzeba mieć cierpliwość do ludzi i wieczny uśmiech na twarzy, gdy chce się, aby pacjent wrócił
Oczywiście można zachowywać się jak pani sklepikarka(tudzież pan sklepikarz) i sprzedawać jak automat, ale ja zawszę wolę pogadać z pacjentem, zaproponować kilka rozwiązań.
Często jest również tak, że pacjent przychodzi i pokazuje jakiej to wysypki dostał, jaką ma ranę, mówi, że brzuch go boli o, tu!", że ma sraczkę (dosłownie tak mówią ) itd.
Według mnie największe wyzwanie to kobiety ciężarne i małe dzieci. Masakra
Mam nadzieję, ze nieco wam przybliżyłam realia pracy
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

norbi92 pisze:jokobu, co studiujesz

sorki ze dopiero teraz odpisuje jakos nie zauwazylam Twojego pytania wczesniej ja juz nic - obronilam sie dzisiaj mam licencjat z kosmetologii
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

jokobu pisze:
norbi92 pisze:jokobu, co studiujesz
obronilam sie dzisiaj mam licencjat z kosmetologii
Gratulacje!
agatapt
Posty: 48
Rejestracja: 2 lip 2012, o 22:33

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: agatapt »

Co za czarnowidztwo na tym wątku Moim zdaniem pierwszy prog będzie trochę z kosmosu, a potem będą już tylko leciały w doł.
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

deVries dziękuję
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: irmina_p »

sorry że wcinam się Wam w dyskusję, ale jak myślicie: czy mając 140 pkt w ogóle mam jakiekolwiek szanse żeby się dostać na farmację w tym roku? ciągle słyszę, że matura poszła beznadziejnie, ale z tego co tu widzę to wcale tak nie jest. najniższy próg z zeszłego roku 146. kurcze nie sądzę chyba żeby zdarzył się aż taki cud i progi spadły o 6 pkt. /
HoffmanLaRoche
Posty: 204
Rejestracja: 3 wrz 2011, o 13:39

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: HoffmanLaRoche »

Wiesz co,tu się głównie przechwalają,także to nie jest żaden wyznacznik,złóż do paru uczelni,nic nie tracisz,a nuż sie dostaniesz?
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

Zarejestruj się tam, gdzie były najniższe progi - nigdy nie wiadomo co się w tym roku stanie, może się ludzie ustawy wystraszą i nie będą zimować na farmacji, albo coś w tym stylu. Ale szczerze mówiąc aż takiego spadku bym się nie spodziewał, ze statystyk wynika jednak, że matura poszła nawet trochę lepiej niż w zeszłym roku (średnia krajowa jest trochę wyższa). Powodzenia.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość