Progi punktowe na farmację 2012

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
maninblack
Posty: 415
Rejestracja: 2 maja 2010, o 11:15

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: maninblack »

Dziękuję bardzo za info, a ile tak mniej więcej punktów?
ann_92
Posty: 221
Rejestracja: 28 maja 2012, o 21:41

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: ann_92 »

146 chyba najnajnizszy
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

Kochani powiedzcie mi jak to jest z tą ustawą bo ja już nie ogarniam. wszyscy mówią, że od tego roku jeszcze można studiować drugi kierunek za darmo. ok ale. osoby takie jak ja czyli po skończonych studiach idąc w tym roku na studia idą jak gdyby na drugi kierunek czy na pierwszy bo prawo nie działa wstecz i od tego roku niejako wszyscy maja czyste konto i jeden kierunek do wykorzystania.? Zastanawiam się nad tym dlatego, że naprawdę marzy mi się stoma ale gdybym się nie dostała w tym roku z moimi 167 to nie wiem co robić bo wiem ze jak pójdę na farmę to w następnym roku gdybym się dostała na stomę i chciała się przenieść to muszę zapłacić za rok studiów.<nie bijcie za to ze potraktowałam farmę jako przezimowanie w tym momencie i pytanie końcowe brzmi czy jeśli się nie dostanę na stomę i nie pójde nigdzie a za rok dajmy na to na stomę to nie bd płacić za te studia? Nie zrozumcie mnie źle ja naprawdę poważnie myslałam o farmacji bo wiem ze bardziej wiąże się ona z moja kosmetologią w końcu kosmetyki niedaleko leków leża. ale stomatologia zawsze była moim marzeniem i dlatego po wynikach matury obudziło się we mnie na nowo marzenie o tych studiach. Naprawdę nie liczyłam na taki wynik. Kurcze wiem, że zamotałam mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodziło
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

Skończona w tym roku kosmetologia na 100% nie będzie miała żadnego znaczenia, jeśli chodzi o te płatności całe.

Jeśli w tym roku nie dostaniesz się na stomę i nigdzie nie pójdziesz, to jeśli pójdziesz w przyszłym - na 100% nie płacisz.

Jeśli przezimujesz na farmacji to ja już nie mam pojęcia jak to będzie, każdy mówi co innego. znajdziesz taką sytuację opisaną, jak nie to ślij maile do ministerstwa, ludzie tak robią i dostają odpowiedzi - przynajmniej będziesz wiedzieć na pewno.
whitelies
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2012, o 11:45

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: whitelies »

podwiazka pisze:moje pytanko, czy mając 155 punktów z biol i chem oraz 94 z matmy jest szansa dostać się na farmacje na WUM? nie wiem jakich progów sie w sumie spodziewać ale może ktoś sie rekrutował w zeszłym roku i wie czy taki rezultat z biologii i chemii do Warszawy wystarczy d
Mam taką samą sytuację.
woonder
Posty: 100
Rejestracja: 18 maja 2012, o 09:11

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: woonder »

zacznijmy od tego, że mając 167pkt na pewno dostaniesz się na stome
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

woonder pisze:zacznijmy od tego, że mając 167pkt na pewno dostaniesz się na stome
Pfff, ja się rozpisuję, a ta ma 167 punktów. Dostaniesz się.
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: norbi92 »

jokobu, gdzie się wybierasz z takimi wynikami
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: mis koala »

norbi92 pisze:jokobu, gdzie się wybierasz z takimi wynikami

Kac?
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: norbi92 »

misiu, czemu kac
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

dziekuje Wam bardzo ja złożyłam do Lbn Białegostoku i Zabrza na stome i na lekarski do Białegostoku Katowic i Bydgoszczyltze wzgledu na to ze boje sie zeby nie było jakims cudem trudniej na stome sie dostac no i do Lbn na farmacje oczywiscie:) wczesniej wszedzie bylam na farme pologowana ale nie wplacilam bo nie ma sensu]
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

norbi92 pisze:misiu, czemu kac
pewnie dlatego ze tak pozno odpisuje hehe:D ja to zawsze opozniona tutaj jestem teraz tez wertowalam Wasze wczesniejsze posty bo nie nadazam za Wami :*
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: norbi92 »

jokobu pisze:wszedzie bylam na farme pologowana ale nie wplacilam bo nie ma sensu]
Ja głupi stwierdziłem, że na lekarski w Poznaniu nie ma sensu wpłacać
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość