Progi punktowe na farmację 2012

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: mis koala »

norbi92 pisze:misiu, czemu kac
Bo jokobu chyba ze trzy razy pisze o stomie w poście powyżej, a ty jak z Marsa na co składa ?:D Ale i tak cię lubię Ten upał tak oddziałuje na człowieka, że się nie myśli
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

norbi92 pisze:jokobu, gdzie się wybierasz z takimi wynikami
chyba chodziło Norbiemu bardziej o miasta niz kierunek
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: mis koala »

chevelle pisze:Mogę trochę potrollować?
Błagam, powiedzcie moim rodzicom, że próg w Białym nie wzrośnie 15pkt! Każą mi złożyć do Zabrza jeszcze. Niech już te listy rankingowe ogłoszą, bo zgłupieję.
Rodzice Chevelle !
Państwa córka za niedługo wkroczy w świat lekarski w nagrodę za ciężką pracę i wysiłek jaki włożyła w przygotowania do matury Wynik jaki osiągnęła jest godny uznania i chyba wszyscy kandydaci na studia medyczne chcieliby taki osiągnąć. 180 pkt w zapewni jej miejsce na wydziale lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Przewiduję nawet, że może będzie to pierwsza lista i myślę, że mogą być Państwo już dumni, że mają Państwo córkę, która od października będzie się kształcić na tejże uczelni. Gratuluję i radzę zaoszczędzić 70 zł na opłatę rekrutacyjną w Zabrzu, bo nie ma takiej potrzeby, a córka na pewno się ucieszy jak będzie mieć 70 zł więcej do wydania na wyprawkę na studia
Ostatnio zmieniony 3 lip 2012, o 17:35 przez mis koala, łącznie zmieniany 3 razy.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: mis koala »

jokobu pisze:
norbi92 pisze:jokobu, gdzie się wybierasz z takimi wynikami
chyba chodziło Norbiemu bardziej o miasta niz kierunek

O ! jak widać mój umysł aż takich zdolności analitycznych nie posiada Możliwe, że to miał na myśli, więc zwracam koledze honor Ale Norbi już mnie trochę zna i pewnie odebrał to jako żart
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

mis koala pisze: Państwa córka za niedługo wkroczy w świat lekarski w nagrodę za ciężką pracę i wysiłek jaki włożyła w przygotowania do matury Wynik jaki osiągnęła jest godny uznania i chyba wszyscy kandydaci na studia medyczne chcieliby taki osiągnąć. 180 pkt w zapewni jej miejsce na wydziale lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Przewiduję nawet, że może będzie to pierwsza lista i myślę, że mogą być Państwo już dumni, że mają Państwo córkę, która od października będzie się kształcić na tejże uczelni. Gratuluję i radzę zaoszczędzić 70 zł na opłatę rekrutacyjną w Zabrzu, bo nie ma takiej potrzeby, a córka na pewno się ucieszy jak będzie mieć 70 zł więcej do wydania na wyprawkę na studia

mis koala
dobrze powiedziane heheltlubie toP mozemy pomarzyc o takim wyniku
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

mis koala pisze:
chevelle pisze:Mogę trochę potrollować?
Błagam, powiedzcie moim rodzicom, że próg w Białym nie wzrośnie 15pkt! Każą mi złożyć do Zabrza jeszcze. Niech już te listy rankingowe ogłoszą, bo zgłupieję.
Wynik jaki osiągnęła jest godny uznania i chyba wszyscy kandydaci na studia medyczne chcieliby taki osiągnąć.
Jako kandydat na studia trochę medyczne potwierdzam, że 180 to jest wynik dziki i Państwa córka mogłaby obdarzyć punktami kilkoro znajomych, którym być może poszło trochę gorzej. A i tak by się dostała
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: chevelle »

Moja siostra to mistrzyni panikarstwa. A jak w Białym bombę podłożą?! To gdzie wtedy na studia pójdziesz?! albo a jak Ukraińcy podpalą uczelnię, to co?! - dajcie jej oscara
pieczara07
Posty: 432
Rejestracja: 29 cze 2011, o 23:53

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: pieczara07 »

chevelle, Nudzi Wam się w domu?
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

Ale to nie jest takie głupie z tą bombą. Albo im jakaś bakteria ucieknie i powiedzmy przez rok nie będzie można używać budynków uczelni i zawieszą w związku z tym na ten rok rekrutację. To gdzie wtedy pójdziesz na studia?!
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: sia »

A moja mama dziś zaczęła znowu swoje gadanie o tym,że nie mogę co chwila zmieniać studiówI może teraz ktoś napisze jakąś przemowę o tym,że marzenia warto spełniać i że dwa lata to nic w porównaniu z całym życiem?
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: chevelle »

pieczara07, siostrze się nudzi
deVries, to jeszcze dorzucę tekst mamy: a jak znowu jakiś Czarnobyl wybuchnie?!
Kij tam, zapłaciłam za Zabrze dla świętego spokoju
Awatar użytkownika
Dżoanka
Posty: 119
Rejestracja: 12 mar 2011, o 12:38

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Dżoanka »

Też bym chciała mieć taki problem jak chevelle, naprawdę o takich wynikach to większość może tylko pomarzyć
Mi pozostaje liczyć na to że moje 155pkt wystarczy do Wro, bo tylko tam złożyłam, najwyżej pójdę na analitykę:)
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

sia ja zrezygnowalam z analityki zrobilam licencjat z kosmetologii i ide od nowa na studia hehe wiec co ja mam powiedziec? Zdecydowanie uwazam, ze poki jestesmy młodzi powinnismy to wykorzystac bo kiedy zmieniac kierunek jak nie teraz? tym bardziej ze jest szansa robic cos co sie chce przez całe pozniejsze zycie ach ci rodzice
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości