Prośba o pomoc

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Krolowa777
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:46

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Krolowa777 »

tego, że nikt mi nic nie dorzucił jestem pewna, bo sama polewałam sobie i innym i od razu piłam. a poza tym wszystkich tam znałam. tak to jest, nie można ufać nawet najbliższym. / zrobię ten test w przyszłym tygodniu i będę się modliła o brak ciążyltrosi

[ Dodano: |29 Sie 2009|, o 14:25 ]
tusiulka pisze:Skoro lekarz stwierdził, że jesteś dziewicą
byłabym spokojna, gdyby to był obcy lekarz, ale obawiam się, że wujek nie powiedziałby mi, że doszło do stosunku, nawet, gdyby tak było. jeszcze mi przepisał tę tabletkę / to wzbudziło mój niepokój. no, ale kurcze, nie potrafię myśleć racjonalnie. przecież do stosunku najprawdopodobniej w ogóle nie doszło, miałam dni niepłodne i wzięłam jeszcze tę tabletkę, a ona ponoć daje 99,9%. ale nie umiem myśleć logicznie w tej sytuacji. bo pewnie komuś bym powiedziała, że to niemożliwe, ale sama sobie nie mogę.
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: Prośba o pomoc

Post autor: tusiulka »

Krolowa777 pisze:
[ Dodano: |29 Sie 2009|, o 14:25 ]
tusiulka pisze:Skoro lekarz stwierdził, że jesteś dziewicą
byłabym spokojna, gdyby to był obcy lekarz, ale obawiam się, że wujek nie powiedziałby mi, że doszło do stosunku, nawet, gdyby tak było. jeszcze mi przepisał tę tabletkę / to wzbudziło mój niepokój. no, ale kurcze, nie potrafię myśleć racjonalnie. przecież do stosunku najprawdopodobniej w ogóle nie doszło, miałam dni niepłodne i wzięłam jeszcze tę tabletkę, a ona ponoć daje 99,9%. ale nie umiem myśleć logicznie w tej sytuacji. bo pewnie komuś bym powiedziała, że to niemożliwe, ale sama sobie nie mogę.
Wujek, mimo, że Twoim wujkiem jest nie ma prawa jako lekarz, niczego przed Tobą ukrywać. W dodatku jeżeli jesteś pełnoletnia masz prawo do jawności Twoich chorób itp. Może tą tabletką wujek chciał po prostu Cię uspokoić? Sama widzisz, że w tym przypadku (po badaniu ginekologicznym, tabletce i w trakcie jak twierdzisz dni niepłodnych) jest jakiś mały odsetek możliwości, byś była w ciąży. Nie denerwuj się, odpocznij, zrób sobie relaksującą, ciepłą kąpiel(co pomoże też przyspieszyć okres, tak przy okazji) i poczekaj cierpliwie, a na pewno miesiączka się pojawi. Spokojnie
Krolowa777
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:46

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Krolowa777 »

Dziękuję Ci bardzo za miłe słowo i wsparcie :* Tak zrobię, na razie postaram się skupić na czymś innym, a w przyszłym tygodniu, żeby mieć już 1000% pewności kupię test
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: Prośba o pomoc

Post autor: tusiulka »

Nie ma za co No i super Chociaż mam nadzieję, że nawet testu nie będziesz musiała kupować, bo okres Cię ubiegnie i pojawi się wcześniej Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Prośba o pomoc

Post autor: malgosi35 »

Dwa tygodnie spóźnia się okres? czyli około 5tygodni od poczęcia?
Apteka test i przestań się męczyć.
Krolowa777
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:46

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Krolowa777 »

dzięki wszystkim za pomoc
dzisiaj zrobiłam test i wyszedł bardzo wyraźny negatywny:D chociaż okresu nadal nie mam, to już się nie denerwuję:D ufff
akolita
Posty: 48
Rejestracja: 16 cze 2008, o 14:21

Re: Prośba o pomoc

Post autor: akolita »

powinnaś przeczytać ulotke gdy zażywałaś Escapelle a Twój wujek powinien Cię uprzedzićo ew skutkach ubocznych. biorąc Escapelle zafundowałaś swojemu organizmowi jak mniemam w młodym wieku bombe hormonalną co całkowicie mogło rozregulować cykl więc tutaj opóźnieniem krwawienia nawet o dwa tygodnie wcale bym się nie martwił jako przyczyną ciąży zwłaszcza ze jak mówisz nie doszło do defloracji. miesiączke można spróbować pobudzić luteiną ( ok. 5 zł ) ale idź najlepiej do wujkap
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Prośba o pomoc

Post autor: doktorka »

a po co cokolwiek pobudzac, okres sam sie pojawi zapewne. takie sytuacje spozniania sie okresu w momencie stresu antyciazowego sa upierdliwie czeste, mowiac krotko: nasza podswiadomosc sama funduje nam opoznianie sie okresu, a konkretnie stres i podwyzszony poziom kortyzolu. to raz.
po 2 wycieczki wszelkiego rodzaju tez sprawe opozniac moga.
po 3 tabletka po rowniez wplywa na takie opoznienie.

Dla sprostowania paru postow i informacji potomnosci, ktora tu kiedys pewnie zajrzy:
-brak defloracji nie swiadczy o braku stosunku, bardzo czesto blona nie ulega uszkodzeniu nawet przez dlgi okres od czasu rozpoczecia wspolzycia
-wczesnej ciazy czasem nie widac na USG, najlepsza metoda jest oznaczenie gonadotropiny kosmowkowej we krwi (a nie w moczu)
-dlaczego wujek podal tabletke po"? ano, bo strzezonego pan Bog strzeze, a po 2- patrz myslnik pierwszy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości