Proszę o pomoc

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
Polola
Posty: 3
Rejestracja: 6 lis 2015, o 16:52

Proszę o pomoc

Post autor: Polola »

Od niedawna zauważyłam że po oknie balkonowym z którego wychodzi się na mały ogródek, biegają malutkie czarne robaczki albo pajączki,nie umiem tego określić.Po zrobieniu foto i mega powiększaniu widać że mają pomarańczowe nóżki.Są maluteńkie chodzą po całym plastikowym oknie,pod oknem jest ich setki wchodzą do szczelin po roletach i tam sie gromadzą w większych grupach oraz pod oknami.Rozchodzą się po elewacji budynku i pchają się do mieszkania.Po ich zgnieceniu pozostaje pomarańczowo-czerwony ślad a z niektórych zielony.Błagam o identyfikacje i poradę czym się tego pozbyć.Na ogródku mam tylko trawę i jednego rododendrona.
Załączniki
DSCN0043 - Kopia.JPG
DSCN0062 - Kopia.JPG
DSCN0057 kopia.JPG
DSCN0041 - Kopia.JPG
mikolajntt
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2016, o 16:32

Re: Proszę o pomoc

Post autor: mikolajntt »

witam mam to samo w domu zawsze pojawiają się na wiosnę niestety do tej pory też nie udało mi się zidentyfikować z czym mam przyjemność raczej nieprzyjemność.
chyba groźne nie są ale strasznie irytuje ich ilość i drobne pajączynki
pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość