Prosze o Porade....student z USA chce studiowac w Polsce

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
magda02

Prosze o Porade....student z USA chce studiowac w Polsce

Post autor: magda02 »

Ok nie bede tu przytaczac calego zyciorysu. Mam 25 lat i w tym roku chce wrocic do Polski i zdawac na CM na UJ. Patrzyłam juz na pytania z tamtego roku.jak dla mnie po 3 latach studiow w USA zakres wiedzy jaki testuja nie wprawil mnie w depresje(a raczej ucieszyl bo wyglada na to ze jestem BARDZO do przodu). Mimo wszystko potrzebuje powtorki(glownie chodzi o powtorzenie rzeczy w jezyku polskim i rozwiazywanie, cwiczenie testow).
Jesli ktos byl by tak uprzejmy i podal mi jakies tytuly dobrych ksiazek do powturki i cwiczen bylabym bardzo wdzieczna.Zupelnie nie jestem w stanie sie w tym wszystkim polapac. Za duzo tytulow do wyboruaha nie chodzi mi tu o ksiazki cegly ktore poruszaja najmniejsze szczeguly a raczej o szybkie powtorki i cwiczenia w formacie matury/egzaminu.
pozdrawiam
Magdalena
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Prosze o Porade....student z USA chce studiowac w Polsce

Post autor: Khayman00 »

najlepsze beda stare arkusze maturalne, opublikowane w internecie przez CKE.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości