Proszę pomóżcie ! Nie wiem co wybrać ! UŁ

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Nosik
Posty: 6
Rejestracja: 5 lis 2013, o 18:01

Proszę pomóżcie ! Nie wiem co wybrać ! UŁ

Post autor: Nosik »

Cześć, dostałam się na biologie i mikrobiologie na UŁ i mam problem bo do piątku muszę dowieść dokumenty na który kierunek się decyduje, kompletnie nie mam pojęcia co wybrać. Chciałabym związać swoją przyszłość z czym związanym z człowiekiem np produkcją leków, jakiś specjalistycznych kremów, maści, może coś gdzieś gdzie hoduje się np. jakieś bakterie i te sprawy. Wiem, że po tych kierunkach nie ma zagwarantowanej pracy, ale na to nie liczę bo wiem, że jak chcę pracować to też trzeba z siebie wiele dać. Teraz co wybrać ? Po mikrobiologii (nie wiem czy magisterkę mogę robić gdzieś indziej) jestem mikrobiologiem, biologia na 2 roku wybiera z wielu specjalność licencjatu np molekularnej, eksperymentalnej. naprawdę jestem w kropce. Czy mogę Was prosić abyście podzielili się swoimi opiniami ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości