przeniesienia pomiedzy uczelniami

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
CoffeeVet
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2015, o 23:06

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: CoffeeVet »

Micra - a może się znamy? :- ) Przenosiłaś się na ten rok MedVet do Lublina? Zastanawiam się nad przeniesieniem właśnie z Lublina do Olsztyna, bliżej domu, więcej znajomych anatomia za mną, teraz topo i zobaczymy.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: micra »

Pewnie tak Tak się przenosiłam że zostałam w Ol
dobrze zrozumiałam ? Z Lublina do Olsztyna ?
przedewszystkim mikrobiologia ci się nie pokrywa

izdeb
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:22

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: izdeb »

Mam pytanie do osób, które starały się przenieść na SGGW. Czy składaliście po prostu podanie po zakończeniu roku akademickiego i czekaliście na odpowiedź, czy od razu umawialiście się np. na rozmowę w tej sprawie z Dziekanem wydziału?
Z góry dziękuję za pomoc.
lajlaa
Posty: 28
Rejestracja: 14 maja 2014, o 17:33

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: lajlaa »

A wiecie może jak wygląda przeniesienie się na wetę we Wrocławiu z wety w Poznaniu? Jest to w ogóle możliwe? Bo słyszałam, że studenci z Poznania nie chcą być przyjmowani na inne uczelnie.
seler
Posty: 18
Rejestracja: 12 lip 2015, o 22:25

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: seler »

Mógłby ktos mi udzielić informacji na temat przenosin z Lublina do Wrocławia po pierwszym roku, i czy to w ogóle jest możliwe? Wchodziłam na strony uczelni czytałam regulaminy niestety w niczym mi to nie pomogło Moze być na pw. Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi!

Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: Kas_ia »

A w Lublinie nie ma przypadkiem 1,5 roku anatomii ? Bo we Wrocławiu jest rok, więc chyba nie da rady tak zrobić. Wiem, ze u nas były 2 dziewczyny, które się z Lublina przeniosły po trzecim semestrze ( czyli wlasnie po ich egzaminie z anaty). Tylko przez to, ze my zaczaynamy mikro na 3 semestrze, a w Lublinie na IV, to musiały potem robić mikro będąc na III roku.
seler
Posty: 18
Rejestracja: 12 lip 2015, o 22:25

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: seler »

Hej, a jest możliwość przeniesienia sie po pierwszym semestrze?

Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: Kas_ia »

U nas jest dziewczyna, która się przeniosła po pierwszym sem., tylko ze z Olsztyna No ale moze z Lublina tez by dalo rade, bo roznic porgramowych chyba nie ma zbytnio ( albo jakies pierdoly typu statystyka, w-f). Najlepiej by pewnie było jakbyś się dowiadywała w dziekanatach
seler
Posty: 18
Rejestracja: 12 lip 2015, o 22:25

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: seler »

Dziękuje za odpowiedź, obudzilas we mnie nadzieje bo nie widzi mi sie jeździć 11 albo i czasem 14 godzin do domu .

Awatar użytkownika
Janda
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2013, o 11:14

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: Janda »

Hej
Czy jest możliwość przeniesienia się z Lubina na SGGW? Ktoś zna takie osoby?
Awatar użytkownika
JellyTime
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:17

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: JellyTime »

Możliwe na pewno jest, bo jedna osoba ode mnie z roku się przeniosła, ale nie potrafię powiedzieć na jakich zasadach.
Jupiter
Posty: 35
Rejestracja: 4 kwie 2016, o 17:23

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: Jupiter »

Czy ktoś coś wie o przenoszeniu się z Poznania na SGGW? Czy to się komuś udało?
Somnia
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2013, o 15:24

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: Somnia »

Myślę, że skoro z innych uczelni można np. z Lublina do Warszawy, a znam osobiście takie przypadki, to z Poznania jak najbardziej też.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości