Przenosiny na UJ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
wozaa
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2016, o 11:27

Re: Przenosiny na UJ

Post autor: wozaa »

Głównie chodzi mi o moich przyjaciół i rodzinę, ale faktycznie nie podoba mi się w Łodzi. Poza tym lubię Kraków i jestem do niego przyzwyczajona, tam chciałabym zostać po studiach.

Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Przenosiny na UJ

Post autor: KatarzynaZSDM »

[at], dziękuję Ci za odpowiedź, napracowałaś się Planuję wybrać się do dziekanatu ale jeśli jest tak jak piszesz, to utrata roku to kompletny bezsens.
kinga1505
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2015, o 10:45

Re: Przenosiny na UJ

Post autor: kinga1505 »

tista pisze: No ale nikt nie da Ci gwarancji, że się przeniesiesz, chyba, że dostaniesz się z rekrutacji. Jeśli Ci brakło 2 pkt, zawsze możesz liczyć, że progi spadną, albo podejść do matury na bez przygotowania, a nuż poprawisz.
A jak wygląda sytuacja z przeniesieniem gdy ma się wystarczającą ilość pkt. i spełnia próg punktowy? (Chodzi mi o to, jakie są szanse na przeniesienie.) I czy brane jest pod uwagę spełnienie progu punktowego w roku w którym zaczęło się pierwszy rok, czy w roku w którym próbuje się przenieść?
Awatar użytkownika
tista
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2014, o 01:49

Re: Przenosiny na UJ

Post autor: tista »

kinga1505, przeczytaj sobie posty z poprzedniej strony, wszystko już zostało powiedziane na ten temat.
Troponina
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2017, o 12:15

Re: Przenosiny na UJ

Post autor: Troponina »

Hej, orientuje się ktoś jakie przedmioty miałabym przepisane, przenosząc się na uj po 1 roku lekarskiego we Wrocławiu?
Hektor1995
Posty: 118
Rejestracja: 20 sie 2012, o 23:19

Re: Przenosiny na UJ

Post autor: Hektor1995 »

Musiałabyś sie dostac w rekrutacji normalnie i przepisali by Ci ante i histo. A robiła byś fizjo i biochemię
Lekarski sezon VI CMUJ
Inga98
Posty: 1
Rejestracja: 1 maja 2018, o 22:50

Re: Przenosiny na UJ

Post autor: Inga98 »

Hej
Co do przenosin czy ktoś z was przenosił się z WUMu na CM UJ? Po pierwszym roku.(lekarski)
Dostałam się na obie, wybrałam wum jednak teraz z perspektywy patrząc, zaczęłam jednak szukać opcji powrotu do Krk. Czy ktoś z was robił cos takiego w ostatnich latach, jak z różnicami programowymi?
Dzięki za każdą odpowiedź
Awatar użytkownika
tista
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2014, o 01:49

Re: Przenosiny na UJ

Post autor: tista »

Inga98, były takie osoby. Z różnic zostaje Ci biochemia i fizjo do zrobienia na pierwszym roku, resztę powinni przepisać.
Załączniki
PLAN-STUDIÓW_LEK_2017_2018.pdf
(2.56 MiB) Pobrany 89 razy
Proteasom
Posty: 13
Rejestracja: 24 maja 2017, o 19:02

Re: Przenosiny na UJ

Post autor: Proteasom »

Czyli Nie ma na co liczyć żeby sie przenieść po 1 roku na macierzystej uczelni na 2 rok CMUJ. Nie można uczęszczać na zajecia z fizjo i na 2 rok Chociaz no tak jak mozna mowic o oatologii bez fizjologii To nie przejdzie Ale pytam kontrolnie.
Studentlek99
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2019, o 13:31

Re: Przenosiny na UJ

Post autor: Studentlek99 »

Jak wyglada sprawa przenosin na chwile obecna ? Ktoś coś ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości