Przepisywanie przedmiotów w CM UMK na lekarskim

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Przepisywanie przedmiotów w CM UMK na lekarskim

Post autor: promyczek14175 »

Jak w temacie. Czy przepisuj? jakie? socjologie, biofizyki po innej uczelni, gdzie si? studiowa?o lek? Szykuj? si? na niezdanie anaty a na repet? mnie nie sta?, wi?c chc? szuka? szczcia gdzie? indziej, wi?c pytam, czy co? da si? ugra?
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Przepisywanie przedmiotów w CM UMK na lekarskim

Post autor: promyczek14175 »

up
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Przepisywanie przedmiotów w CM UMK na lekarskim

Post autor: Piotrr »

kole?anko, easy! do egzaminu jeszcze du?o czasu, nie zdaje ma?o kto w ostatecznym rozrachunku( na 250 poleglo z 20?). Na egzaminie pytaj? raczej o grube rzeczy a nie jakie pierdolniki. B?dzie git!
W końcu lekarz
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Przepisywanie przedmiotów w CM UMK na lekarskim

Post autor: Matjozi »

Zale?y od przedmiotu. Profesor z biofizyki bra? na odpowied? ustn? z jakich?tam zagadnie?. Jakie? statystyki i inne pierdo?y spokojnie przepisywali. My?l?, ?e cz? na pewno Ci przepisz? je?li zajdzie potrzeba przeniesienia si?
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Przepisywanie przedmiotów w CM UMK na lekarskim

Post autor: promyczek14175 »

Up
Jak się uda będę szła na Bydzię i mam pytanie: czy przepisaliby anatomię? /muszę się koniecznie przenieść do Bydzi, i niestety, znów na 1 rok, bo sesja się przedłuża mi przez chorobę/ i czy przepisaliby właśnie coś takiego grubego", jak anata i histo (histo ponoć tak, tak słyszałam)?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości