Przerobiony materiał - Matura 2014

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
suzaku
Posty: 135
Rejestracja: 26 sie 2013, o 19:37

Re: Przerobiony materiał - Matura 2014

Post autor: suzaku »

U mnie z dnia na dzień coraz więcej roboty, jakby nie było, ostatnia prosta c
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Przerobiony materiał - Matura 2014

Post autor: witamina110 »

Tyle do zrobienia, bo z biologii ciągle zapominam. Z chemii idzie powoli, ale na bank się wyrobię.potem tylko szczęście na maturze. Biologia=masakra, będę kończyć materiał pewnie tuż przed maturą, ale mam nadzieję, że mimo, że na styk to nauczę się wszystkiego.
Awatar użytkownika
Tescka
Posty: 356
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 11:50

Re: Przerobiony materiał - Matura 2014

Post autor: Tescka »

witamina110 pisze:Tyle do zrobienia, bo z biologii ciągle zapominam. Z chemii idzie powoli, ale na bank się wyrobię.potem tylko szczęście na maturze. Biologia=masakra, będę kończyć materiał pewnie tuż przed maturą, ale mam nadzieję, że mimo, że na styk to nauczę się wszystkiego.
Nie martw się, robię podobnie. Z chemii meczę organiczną, nie wiem jak ja się z nią uporam do matury
Z biologii jestem na układzie limfatycznym, jeszcze połowa przede mną + powtórka z genetyki. Ale genetyka spoko, akurat robimy ją na lekcjach, wystarczy potem powtórzyć, porobić trochę zadań i będzie git.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości