przetłuszczajace sie wlosy

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: przetłuszczajace sie wlosy

Post autor: Korczaszko »

ja robiłam sobie maseczki z piwa i żółtka białko ubijałam i miałam maseczkę na twarz. Ale nie mam pamiętam co dokładnie robiłam i jaki był efekt
perelka:)
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2008, o 23:06

Re: przetłuszczajace sie wlosy

Post autor: perelka:) »

No to jak z ta maseczka, bo juz pytałam wczesniej.
Awatar użytkownika
fimona
Posty: 254
Rejestracja: 14 lis 2007, o 13:52

Re: przetłuszczajace sie wlosy

Post autor: fimona »

moja mama kiedys robila sobie maseczke na wlosy z zoltkiem jaka kurzego i drozdzami. a z tego co gdzies czytalam pamietam ze drozdze faktycznie odzywiaja wlosy. jednak czy to pomaga na przetluszczajace sie to nie wime.
sama myje wlosy codziennie, a moim problemem jest nadmierne wypadanie wlosow. od tygodnia przyjmuje drazetnki merz spezial. (60 drazetek ok.40zl) mam nadzieje ze pomoze.
ginius
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2010, o 20:45

Re: przetłuszczajace sie wlosy

Post autor: ginius »

Subrina Recep jest dobra- cała seria na przetłuszczanie- szampon i taki płyn wcierany po myciu (lotion bodajże to się nazywa Kierunek apteka!
goska8923
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2010, o 19:04

Re: przetłuszczajace sie wlosy

Post autor: goska8923 »

hej mam 17 lat i jestem dziewczyną, moje włosy kiedyś były normalne tylko dwie godziny po umyciu, nie pomagały żadne szampony, mydło siarkowe, nie mycie włosów przez tydzień, mycie włosów zimną wodą, żadne maseczki, ziółka, po prostu nic, a jak poszłam do dermatologa to mnie opieprzyła że za często głowę myje, a przecież nie da się chodzić w takiej tłustej bo wygląda to jakbym się wogle nie myła a po za tym strasznie mi czoło obsyfia często myłam głowę wieczorem a rano jak się budziłam to wyglądały jakbym je co najmniej miesiąc nie myła. na dodatek miałam straszny łupiesz myłam już głowę heden szołders, szampon z dziegciem, z pokrzywą, oraz nizoralem pare razy w tygodniu, no i nie pomagało mi to ani na przetłuszczające się włosy ani na łupiesz. włosy mam takie że każdy jest w inną stronę więc w końcu zainwestowałam na prostownicę. no i po prostownicy włosy cały dzień są czyste, nawet na drugi dzień są jeszcze do wytrzymania, na łupiesz prostownica nie pomogła jak było tak jest.

a problem mam znowu taki bo po prostownicy teraz mam każdy jeden włos jak mietła i strasznie się łamią, a jak nie wyprostuję włosów to znowu mi się przetłuszczają po dwóch godzinach.

jakby mi ktoś mógł coś polecić na przetłuszczające się włosy, łupież i coś żeby po prostownicy mi się włosy nie rozdwajały to byłabym wdzięczna.
Kareoline
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2010, o 15:03

Re: przetłuszczajace sie wlosy

Post autor: Kareoline »

Goska8923, miałam podobny problem, jestem w tym samym wieku co ty, i oto co udało mi się znalam:
szampon Clear Scalp Oil Control. jednocześnie usuwa łupież i nie przetłuszcza włosów, po umyciu głowy wieczorem mam święty spokój przez dwa dni, a ciągle włosy dobrze wyglądają.
a na rozdwajające się końcówki odżywka Gliss Kur. najlepsza w spreju, bez spłukiwania (taka w żółtym opakowaniu).
mi pomogło
wero01
Posty: 9
Rejestracja: 23 mar 2017, o 15:08

Re: przetłuszczajace sie wlosy

Post autor: wero01 »

raz jeszcze glinka i domowe sposoby! pamietaj, ze nasze wlosy nie potrzebuja az tyle chemii. skorzystaj z natury, podsyłam przepis: [mod] i powodzenia. od razu bedziesz miala lepsze wlosy moja babcia tez stosowala i mama. wiec dobry, sprawdzony patent za male pieniadze
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości