Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

arasari:)
Posty: 37
Rejestracja: 7 maja 2007, o 10:20

Re: Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

Post autor: arasari:) »

Musze jednak zostawic szyszusia buu juz kupione bilety.
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

Post autor: nakrecona_malpa »

nie wieźcie szynszyla samolotem bo zdechnie moja pierwsza kruszynka w taki sposób zdechła jak jechaliśmi samochodem i promem do norwegi to przeżyła ale to był ogromny stres a jak wracaliśmy samolotem to już nie dała rady nie popełnijcie mojego błędu.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

Post autor: Szyszek1993 »

No właśnie. Podczas lotu samolotem przeciez sa zmiany ciśnienia co źle może znieśc szynszyl! Ja tego nie lubie a co dopiero taki mały szyszorek!
arasari:)
Posty: 37
Rejestracja: 7 maja 2007, o 10:20

Re: Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

Post autor: arasari:) »

No to jednak dobrze ze kupilismy bilety juz. Troche mi bedzie tak dziwnie go zostawic na 3 tygodnie.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

Post autor: Szyszek1993 »

A powiedz jeszcze gdzie lecisz? To tez moż ebyć kolejnym powodem dal którego lepiej zostawić szyszka w domu!
arasari:)
Posty: 37
Rejestracja: 7 maja 2007, o 10:20

Re: Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

Post autor: arasari:) »

Do Polski lece :):)
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

Post autor: dawidw »

hehe, czyli szyszorek pewnie zagraniczny- obawiam sie, że względy patriotyczne u twego pupila mogą zaważyć na jego złym samopoczuciu w obcym kraju.
MAGDA

Re: Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

Post autor: MAGDA »

jESLI CHODZI oprzewoz szynszyli w ue,to dowiadywalam sie w urzedzie celnym i w inspektoracie weterynaryjnym i nie ma problemu,nie trzeba zadnych papierow.Problem jest tylko taki ,ze jest niewiele przewoznikow i linii lotniczych,ktore sie na to zgadzaja.
dream
Posty: 266
Rejestracja: 13 cze 2007, o 09:59

Re: Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

Post autor: dream »

jak to? moja kuzynka z włoch do niemiec leci i z niemiec do wrocławia z psem i cały szkopuł w tym, że ma być w klatce i płaci za niego dodatkową kasę ale nie ma problemów z przelotem ze zwierzakiem.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

Post autor: Szyszek1993 »

Tylko ż e jest różnica między psem a szysnzylem którego zdarza się sporadycznie przewozić a psy to dla nich normalka! A no i jeszcze do przelotu samolotem trzeba transporter spełniający jakies tam normy który nie nalezy do tanich? Poza tym jak dla mnie naprawdę musiałoby nie być innego wyjścia aby ciągnać szysnzyla samolotami. Ogromny stres i . eehhh!
P.S. Ile kosztuje przewóz zwierzaka samolotem- bilet dla niego?
dream
Posty: 266
Rejestracja: 13 cze 2007, o 09:59

Re: Przewóz szynszyli - transporterek,warunki podróży itp.

Post autor: dream »

dla nich nie ma większej różnicy, tylko normy są chyba inne, tyle, że co bardziej niezorientowani pracownicy lotniska mogą się czepiać bądź nie wiedzieć co robić (jedna dziewczyna musiała długo czekać na odprawę ze swoim zwierzakiem bo nie miał paszportu mimo, że nie był konieczny - wynikało to z niekompetencji pana z odprawy, ale udało się rozwiązać problem ), a transporter na szynszyla może być taki jak dla kota - napewno wiecie o co chodzi. z psem jest trudniej bo musi mieć taką metalową klatkę - a te nawet na allegro są drogie. I w sumie nie w transporcie lezy problem największy a tym, że lecąc samolotem są okropne zmiany ciśnienia - przy lądowaniu często nawet mnie niemiłosiernie bolą uszy a co dopiero takiego małego zwierzaka.
za psa płaci w przeliczeniu na polskie ok 100zł.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości