Przygotowania do matury - rok szkolny 2012/2013

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: czornydanio90 »

zax, wyjaśnij mi na co , po co , dlaczemu czytasz te bezużyteczne tomiszcza bo nie ogarniam?
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: vuze »

no właszka. przeca są streszczenia
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: wedrowycz_ka »

zax, czy myślisz że kogokolwiek, gdziekolwiek będzie obchodził Twój wynik z matury ustnej?
Wyluzuj i zajmij się tym, co Ci się przyda. Wiem, że rodzinki nie uszczęśliwisz maturą z przedmiotów obowiązkowych zdaną przeciętnie, ale to jest Twoje życie, Ty decydujesz.
wantuła
Posty: 67
Rejestracja: 15 sie 2010, o 14:01

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: wantuła »

wedrowycz_ka pisze:zax, czy myślisz że kogokolwiek, gdziekolwiek będzie obchodził Twój wynik z matury ustnej?
Wyluzuj i zajmij się tym, co Ci się przyda. Wiem, że rodzinki nie uszczęśliwisz maturą z przedmiotów obowiązkowych zdaną przeciętnie, ale to jest Twoje życie, Ty decydujesz.
no ale zdać trzeba
nxxx
Posty: 450
Rejestracja: 8 mar 2008, o 15:54

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: nxxx »

Nie przyszło wam do głowy, ze niektórzy po prostu lubią czytać? ja swoją ustną zajmę sie na dniach
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: OlgaB »

ja miałam luzy z ustnym polskim bo miałam go dopiero 26 maja-6 dni po ostatnim ważnym dla mnie egzaminie,dlatego spokojnie mogłam się przygotować
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: wedrowycz_ka »

no ale zdać trzeba
ale to nie jest trudne, jak się umie sensownie kłapać Ustną wspominam bardzo miło: zaczęłam czytać swoją prezentację o 22 w czwartek. Egzamin miałam o 8 rano jak pierwsza z grupy. Coś tam poględziłam i jak mnie zawołali to nie wiedziałam czy mam zdane czy w plecy. Dostałam 100%. Temat był zlepkiem opracowań z Internetu Tyle tylko, że dobrze się z nim czułam. (w sensie, że mi pasował i miałam sporo własnych przemyśleń).
Nie przyszło wam do głowy, ze niektórzy po prostu lubią czytać?
I chwała im za to, bo wtórny analfabetyzm czai się tuż za rogiem. Lubię czytać coś, co mnie interesuje. Opracowania utworów głoszące, co autor miał na myśli zaliczam do pierdół, w dodatku nudnych i nieprawdziwych (zazwyczaj).
Awatar użytkownika
Petite
Posty: 79
Rejestracja: 7 mar 2011, o 18:58

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: Petite »

Czy na maturze z biologii pojawiają się jakieś nazwiska lub daty? W podręczniku jest cały rozdział poświęcony rozwojowi nauk biologicznych na przestrzeni lat razem z nazwiskami osób zasłużonych i datami różnych odkryć, nie wiem czy jest sens to pakować do łba? :)
nxxx
Posty: 450
Rejestracja: 8 mar 2008, o 15:54

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: nxxx »

Czy na maturze z biologii pojawiają się jakieś nazwiska lub daty? W podręczniku jest cały rozdział poświęcony rozwojowi nauk biologicznych na przestrzeni lat razem z nazwiskami osób zasłużonych i datami różnych odkryć, nie wiem czy jest sens to pakować do łba?
Moim zdaniem. nie ma najmniejszego sensu. Tylko Darwin się liczy
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: chevelle »

czornydanio90 pisze:zax, wyjaśnij mi na co , po co , dlaczemu czytasz te bezużyteczne tomiszcza bo nie ogarniam?
Ależ proszę bardzo Uwielbiam tematykę wojenną, ot co. Dlatego wybrałam taki temat A w stulaniu głupot nie jestem dobra, więc muszę się przyłożyć.
wantuła
Posty: 67
Rejestracja: 15 sie 2010, o 14:01

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: wantuła »

ja wybrałem zmagania człowieka z losem.jako sprawdzian jego wartości."
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: OlgaB »

ja miałam obraz Polski ludowej w filmie i literaturze polskiej.Nawet sprawnie i miło poszły mi przygotowania.wykorzystałam film Wajdy:człowiek z żelaza oraz klasykę Miś i alternatywy 4 + oczywiście jakieś lektury. Ale ciesze się ,że nie muszę już przez to przechodzić
Awatar użytkownika
maninblack
Posty: 415
Rejestracja: 2 maja 2010, o 11:15

Re: Przygotowania do matury - rok szkolny 2010/2011

Post autor: maninblack »

OlgaB pisze:.Ale ciesze się ,że nie muszę już przez to przechodzić
Ja też.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości