przygotowanie do matury

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
axsi
Posty: 6
Rejestracja: 9 gru 2007, o 10:59

przygotowanie do matury

Post autor: axsi »

byc moze taki temat juz padl ale nie wiem.powiedzcie jak przygotowywac sie do matury z biologii?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: przygotowanie do matury

Post autor: Andzia »

Bierzesz podręczniki z Operonu i, zakładając, że uczyłeś się cały rok, powtarzasz wszystko od deski do deski.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: przygotowanie do matury

Post autor: Korczaszko »

eee zakuwanie nie ma sensu (wg mnie) lepiej robić pakiety (wszystkie jakie Ci wpadną w ręce) i wyrabiać w sobie różne nawyki.
Ja tak zamierzam robić (choć też i powtarzam - mam klasówki powtórkowe). Kurczę trzeba się za to wziąć na poważnie
Awatar użytkownika
Jagmin
Posty: 142
Rejestracja: 3 gru 2007, o 20:36

Re: przygotowanie do matury

Post autor: Jagmin »

polecam robić powtórki i matury rozwiązywać - ten mix zdaje egzamin
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: przygotowanie do matury

Post autor: riczi89 »

Szczerze mówiąc, to ja dopiero zabieram sie za powtarzanie Ciekawe jak mi pójdzie ta matura. hehe Ale mam trochę stracha
Myśle, że powtorka materiału i potem trochę testów starczy. Co o tym sądzicie?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: przygotowanie do matury

Post autor: Korczaszko »

też się biologii boję do tej pory była łatwa, ale jak będzie w tym roku wolę chemię
Awatar użytkownika
Jagmin
Posty: 142
Rejestracja: 3 gru 2007, o 20:36

Re: przygotowanie do matury

Post autor: Jagmin »

ale czego tu się bać nie jest trudna
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: przygotowanie do matury

Post autor: Korczaszko »

no wiem, do tej pory nie była, ale jak im coś odwali i zaczną pytac o szczegóły (a nie jak do tej pory 3/4 rzeczy można było wyczytać z treści zadania) szczególnie, że ostatnia była oceniana jako bardzo łatwa.
Awatar użytkownika
Jagmin
Posty: 142
Rejestracja: 3 gru 2007, o 20:36

Re: przygotowanie do matury

Post autor: Jagmin »

ostatnią to ja nawet chyba pisałam tak dla rozrywki i rzeczywiście o ile czegoś nie mylę to była łatwa - nawet banalna, ale tak na marginesie to czasem można się za głowe złapać że takie łatwe matury dają
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: przygotowanie do matury

Post autor: Korczaszko »

też ją rozwiązywałam do śniadania i lekką ręką 80%. ale teraz moga byc trudniejsze , a Ci co w tamtym roku mieli dużo % ale troszkę im zabrakło do szczęścia w tym roku mogą z tymi samymi wynikami dostać sie na studia i to nawet te na które ciężko się dostać
Awatar użytkownika
Jagmin
Posty: 142
Rejestracja: 3 gru 2007, o 20:36

Re: przygotowanie do matury

Post autor: Jagmin »

no to jest problem i lekka niesprawiedliwosć
axsi
Posty: 6
Rejestracja: 9 gru 2007, o 10:59

Re: przygotowanie do matury

Post autor: axsi »

ja juz mam niezly balagan co do tego jak sie uczyc//////
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: przygotowanie do matury

Post autor: york »

pani Korczaszko pisze:no wiem, do tej pory nie była, ale jak im coś odwali i zaczną pytac o szczegóły (a nie jak do tej pory 3/4 rzeczy można było wyczytać z treści zadania) szczególnie, że ostatnia była oceniana jako bardzo łatwa.
jak będzie trudna matura to nie tylko dla ciebie, bo wszyscy będą pisać to samo
pani Korczaszko pisze:też ją rozwiązywałam do śniadania i lekką ręką 80%. ale teraz moga byc trudniejsze , a Ci co w tamtym roku mieli dużo % ale troszkę im zabrakło do szczęścia w tym roku mogą z tymi samymi wynikami dostać sie na studia i to nawet te na które ciężko się dostać
aż tak dużo to ich nie powinno być, żebyś sie nie mogła przy solidnej pracy dostać na studia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości