Punkty ECTS

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Punkty ECTS

Post autor: matino3 »

A jak to wygląda w przypadku zmiany uczelni, ale nie kierunku? Powiedzmy w tym roku ktoś się dostał na medycynę do Gdańska, ale przenosi się w następnym roku do Poznania? Musi coś płacić?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Punkty ECTS

Post autor: randomlogin »

Zalezy od tego ile tobie przedmiotow dziekanat przepisze - szanse na przepisanie calosci (60pkt/rok) sa praktycznie zadne, za to czego nie przepisza zabraknie. Jesli wykroczy to ponad 30, to trzeba bedzie placic. To wszystko przy zalozeniu, ze panie z dziekanatu beda wiezdialy co robia i nie rozlicza w POLONie jeszcze raz tych przepisanych punktow.
kinektor
Posty: 27
Rejestracja: 8 lip 2013, o 16:21

Re: Punkty ECTS

Post autor: kinektor »

z ciekawości, może ktoś wie, we Wrocławiu 1 punkt - 530zł, a na ŚUM ile?
Awatar użytkownika
kuszumai
Posty: 138
Rejestracja: 2 paź 2010, o 15:17

Re: Punkty ECTS

Post autor: kuszumai »

Hej, mam problem.
Studiowałam i nie podeszłam do pierwszej sesji, czyli nie zostały zabrane mi żadne punkty ECTS. Jednak rekrutując się w tym roku podpisujemy dokument świadczący o stanie ECTS i ich wykorzystaniu. Teraz pytanie: co ja mam tam wpisać? Mam zostawić podpunkt pusty i rekrutować się jakby to były moje pierwsze studia czy wpisać, że studiowałam, ale wykorzystałam 0 pkt ECTS?
gacmen
Posty: 12
Rejestracja: 3 lis 2013, o 19:48

Re: Punkty ECTS

Post autor: gacmen »

Ja ze studiów wypisałam się na początku października. Wpisałam przy rejestracji że nie studiowałam
studenciak
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2014, o 23:20

Re: Punkty ECTS

Post autor: studenciak »

kuszumai pisze: Studiowałam i nie podeszłam do pierwszej sesji, czyli nie zostały zabrane mi żadne punkty ECTS. Jednak rekrutując się w tym roku podpisujemy dokument świadczący o stanie ECTS i ich wykorzystaniu. Teraz pytanie: co ja mam tam wpisać? Mam zostawić podpunkt pusty i rekrutować się jakby to były moje pierwsze studia czy wpisać, że studiowałam, ale wykorzystałam 0 pkt ECTS?
To nie ma znaczenia ile wpiszesz i tak mają Twoje dane i będą wiedzieć ile pkt. wykorzystałeś
Awatar użytkownika
larissa90
Posty: 299
Rejestracja: 27 maja 2014, o 20:03

Re: Punkty ECTS

Post autor: larissa90 »

studenciak pisze:To nie ma znaczenia ile wpiszesz i tak mają Twoje dane i będą wiedzieć ile pkt. wykorzystałeś
No trochę jednak ma znaczenie, bo uwieńczamy ten zacny dokument własnoręcznym podpisem, więc lepiej nie kombinować i napisać tak jak jest, tym bardziej, ze rzeczywiście bardzo łatwo moga to zweryfikować.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Punkty ECTS

Post autor: randomlogin »

Dokladnie. Zweryfikuja jak zweryfikuja, jak akurat nie bedzie im sie chcialo to nie - natomiast w razie naklamania w tym papierze robimy sobie potencjalnie spore problemy. Gdyby to bylo i tak na pewno sprawdza to by nic nie trzeba bylo wypelniac.
Awatar użytkownika
HandsomeBanana
Posty: 18
Rejestracja: 4 lip 2014, o 17:07

Re: Punkty ECTS

Post autor: HandsomeBanana »

Pomozecie? Zaczelam studia 2011/2012, wykorzystalam 17 punktow ects i jesli dostane sie gdzies na rocznik 2015/2016 to bede musiala placic za wykorzystane punkty?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Punkty ECTS

Post autor: randomlogin »

.za nic nie placisz. Mielismy wyrok TK i nowelizacje ustawy po drodze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości