Pytanie matura 2013

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
AdrianoMD
Posty: 9
Rejestracja: 7 lut 2013, o 19:28

Pytanie matura 2013

Post autor: AdrianoMD »

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie matury (tych co w ubiegłych latach się przygotowywali ) jestem ok 40dni przed maturą z biol i chemii i nie mam pomysłów co dalej :
Przerobiłem Vademecum operonu i repetytorium pyłki- gutowskiej oraz witowskiego 2 tomy operonu testy i co teraz przed maturą same testy robić czy jeszcze jakieś repetytorium przerobić

Wy 40 dni przed maturą już same testy robiliście ?

Dzięki za wszystkie rady !
Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: Pytanie matura 2013

Post autor: egocentryk »

czym rózni sie przemiana faz jadrowych od przemiany faz jadrowych?




jesli chodzi o mnie to ja dopiero teraz ucze sie tej biol, gdyz zbliza sie koniec roku, a wczesniej niestety musialam zajmowac sie wszystkimi innymi przedmiotami w szkole (pomimo, ze jestem na biol-chem)
AdrianoMD
Posty: 9
Rejestracja: 7 lut 2013, o 19:28

Re: Pytanie matura 2013

Post autor: AdrianoMD »

egocentryk pisze:czym rózni sie przemiana faz jadrowych od przemiany faz jadrowych?




jesli chodzi o mnie to ja dopiero teraz ucze sie tej biol, gdyz zbliza sie koniec roku, a wczesniej niestety musialam zajmowac sie wszystkimi innymi przedmiotami w szkole (pomimo, ze jestem na biol-chem)
Jeśli faza nauki z repetytoriów będzie znacznie przeważała nad nauką rozwiązywania zadań pod klucz to wątpie że da się uzyskać zadawalający wynik.

Umieć to jedno a wykorzystać to drugie .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość