Rejestracja po wynikach z matur.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Paweł1562
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2014, o 12:29

Rejestracja po wynikach z matur.

Post autor: Paweł1562 »

Witam. Tak jak w pytaniu, czy mogę się zarejestrować, czyli wypełnić ten cały formularz zgłoszeniowy itd. jako kandydat na odpowiedniej uczelni medycznej, po uzyskaniu wyników z matur oczywiście bierzemy pod uwagę że rekrutacja trwa jakiś czas po ogłoszeniu wyników ? Pytam bo nie chcę zmarnować pieniędzy, aczkolwiek bardzo zależy mi dna dostaniu się. Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: Rejestracja po wynikach z matur.

Post autor: Lika »

Jeśli dobrze zrozumiałam Twoje pytanie, to. tak, na większość możesz. Wystarczy wejść na stronę uczelni, która Cię interesuje i zobaczyć jej terminarz rekrutacji. A jeśli myślisz o leku, to jest tutaj wątek, gdzie są wypisane terminy, opłaty, itd. Trzeba tylko poszukać.
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Rejestracja po wynikach z matur.

Post autor: wsedek »

tam masz rozpisane co, jak, gdzie i kiedy.
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Rejestracja po wynikach z matur.

Post autor: iSzymur »

niezła ta tabelka, pozwolę sobie skorzystać
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Rejestracja po wynikach z matur.

Post autor: iSzymur »

aha, a jak do katowic zrobię sobie konto, a kasę przeleję dopiero 1 lipca to nie będę jakoś pominięty w 1 turze rekrutacji? nie ma na prawdę żadnych haczyków?
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Rejestracja po wynikach z matur.

Post autor: matino3 »

Nie sądzę, sprawdź terminy publikacji list, jeśli zmieścisz się w czasie z terminem to nikt Cię z rekrutacji nie wyrzuci
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości