Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Anielka »

Luzik,kilka kartkóweczek w ciągu roku było, ale nie jakieś niestworzone rzeczy(ja się uczyłam od kart do kart ) Nudno było strasznie, ww. pani wychodzi w trakcie zajęć często(papierosek,kawka), pozostawiając do tłumaczenia artykuły z książki wymienionej przez godziasię bądź podesłanych na pocztę kserówek. Tak naprawdę uczysz się różnych medycznych słówek, gramatyki zasadniczo brak(bazujesz na tym co już znasz). Potem zaliczenie jest wspólne dla całego roku leku więc raczej wszędzie jest to samo(robiliśmy w maju zaliczenie leka z poprzedniego roku i naprawdę nie było tam nic strasznego). Nie wypuszcza wcześniej z zajęć, ale jak potrzebowałam iść wcześniej na ang to wpuszczała mnie do innej grupy
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: godziasia »

ku*wa, wymarzłam pod dziekanatem, aż łaskawe panie zechcą wywiesić listę, Dżizas, masakra. Zasłaniają się ochroną danych, a założę się, że każdy by wolał nagiąć to i dostać wcześniej listę w necie niż czekać tyle czasu.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Anielka »

dzisiaj jest Dzień Pań z Dziekanatu a propos
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: godziasia »

co proszę? Dzień Pań z Dziekanatu? To ciekawe. Pewnie przysługuje im z tej racji dodatkowa kawa
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Anielka »

w RMF o tym mówili ważne persony to i ich dzień przed inauguracją nowego roku akademickiego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości