Rekrutacja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pitazz
Posty: 50
Rejestracja: 20 gru 2012, o 21:29

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: pitazz »

Czy ktoś może wie skąd wziąć wniosek o odwołanie od decyzji rekrutacji WUM?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Namine »

Nie sądzę, żeby uczelnie miały gotowe druczki do odwołania od decyzji komisji rekrutacyjnej, raczej trzeba samemu takie pismo sobie napisać. To raczej skrajne sytuacje. nie słyszałam, żeby ktoś się dostał w wyniku takiego odwołania. a mogę spytać o powód? Bo wszelkie usprawiedliwienia typu nie złożyłam dokumentów, bo mnie nie było w domu nie przejdą. chyba, że ktoś odwoływał się od wyniku matury i zmienia to jego pozycję
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: mis koala »

Namine pisze:Nie sądzę, żeby uczelnie miały gotowe druczki do odwołania od decyzji komisji rekrutacyjnej, raczej trzeba samemu takie pismo sobie napisać. To raczej skrajne sytuacje. nie słyszałam, żeby ktoś się dostał w wyniku takiego odwołania. a mogę spytać o powód? Bo wszelkie usprawiedliwienia typu nie złożyłam dokumentów, bo mnie nie było w domu nie przejdą. chyba, że ktoś odwoływał się od wyniku matury i zmienia to jego pozycję
Ludzie się dostają czasem z odwołania - mój kolega tak się dostał do Poznania i pisał nawet na forum UM Poznań że chyba 10 osób tak przyjęli.
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Namine »

Ooooo aż tyle? To co oni zrobili, że potem musieli to prostować? O_o
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: mis koala »

Namine pisze:Ooooo aż tyle? To co oni zrobili, że potem musieli to prostować? O_o
Nie mam pojęcia ale cytuję kolegę Ja z doświadczenia wiem ,że nawet jak się dostanie decyzję o nieprzyjęciu, to można się odwoływać od niej. Rok temu około 10 osób zostało tak przyjętych (w tym ja)."
Może nie zdąrzyli na czas dowieźc dokumentów, a mieli wymaganą liczbę pkt żeby się dostac? Albo mieli problem z wybraniem w jeden dzień oryginału świadectwa z innej uczelni a mieli na dowiezienie papierów 1 dzień?
gohameg
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2013, o 10:17

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: gohameg »

Jak myślicie jaki będzie tegoroczny próg na lekarski (niestacjonarny) wum?
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: rozekkwidzyn »

Odwołania warto pisać- najwyżej nie przejdzie.
A zawsze jest szansa.
Jako anegdota ale jednak:
Koleżanki tata jakoś w latach 80 napisał odwołanie bo Mu 1pkt zabrakło.
Dziś jest świetnym urologiem. A jakby się nie udało? To by rok później próbował. Co komu szkodzi napisać jeśli ma jakąkolwiek podstawę?
kozioek123
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2013, o 10:57

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: kozioek123 »

Najgorsze jest to czekanie.mam 164 z biologia 72%, jak obstawiacie, dostane sie na stome do Lublina?
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: italico »

kozioek123, chyba są takie rokowania
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: cyjanowodor93 »

spadają jeszcze progi/są przewidziane kolejne listy gdzieś? oprócz katowić?

Cieakwi mnie czy Kraków, Wawa, Poznań już pozamykali listy czy coś się jeszcze ruszy tam
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Jocisko »

U mnie cały czas smsy z Wawy o spadku na lek-dent.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 82 gości