Rekrutacja 2014 - przewidywania.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Rekrutacja 2014 - przewidywania.

Post autor: annusza »

Witam .

Zdaj? sobie spraw?, ?e odpowied? na moje pytanie to jak wró?enie z fusów, ale zastanawia mnie od d?u?szego czasu jakich progów w Olsztynie mo?emy spodziewa? si? w tym roku (kierunek lekarski)?

Wiadomo, ?e w ubieg?ych latach, Olsztyn by? bardzo cz?sto traktowany jako drugi wybór dla osób rekrutuj?cych si? z trzema przedmiotami do ?odzi. UM w ?odzi zmieni? jednak w tym roku wymagania na dwa przedmioty. Jak wp?ynie to na próg punktowy w Olsztynie? Bardzo wzro?nie? Przecie? ?ód? na dwa wydzia?y przyjmowa?a bardzo du?o studentów, a w Olsztynie jest tylko ok 100 miejsc A mo?e wr?cz odwrotnie, bo skoro tylko jedna uczelnia, na dodatek bez renomy i w ma?ym mie?cie, wymaga trzech przedmiotów rozszerzonych, to osób podejmuj?cych si? tego zadania te? b?dzie mniej i progi spadn? lub pozostan? bez zmian, hmm?
Jak? tendencj? widzicie w?ród znajomych - biologia i chemia, czy jeszcze fizyka lub matematyka?

Zapraszam do dyskusji. Przy okazji chwalcie si?, kto wybiera si? w tym roku do Olsztyna .

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
xms7
Posty: 47
Rejestracja: 4 paź 2013, o 14:59

Re: Rekrutacja 2014 - przewidywania.

Post autor: xms7 »

Ja poprawia?em matur? i pisa?em pierwszy raz matematyk? (R) w?a?nie z my?l? o Olsztynie. Zobaczymy jak b?dzie z progiem, ale mo?e troch? skoczy? przez t? ?ód?. Trzeba by? dobrej my?li
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Rekrutacja 2014 - przewidywania.

Post autor: fronc »

Ja my?l?, ?e si? za bardzo nie zmieni.
Wcze?niej ci, co si? nastawiali na woj-lek l?dowali cz?sto w Olsztynie, w tym roku strac? t? mo?liwo Mi w tamtym roku zabrak?o cholerne 4 pkt. Ale w tym licz? na pierwsz? list? !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości