REKRUTACJA 2015/16 Tarnopol!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

REKRUTACJA 2015/16 Tarnopol!

Post autor: Tarnopolanin »

Witam serdecznie:)

Chciałbym podzielić się z Wami kilkoma ważnymi informacjami dot. tegorocznej rekrutacji na Naszym Uniwersytecie.
Po pierwsze. Z przykrością muszę poinformować o śmierci naszego Rektora. W związku z tym na Uniwersytecie rozpoczęło się wiele zmian. Wybory nowego Rektora, Dziekana etc, przez co wszystko rozciągnęło się w czasie. W związku z tym właściwa rekrutacja ruszy dopiero z końcem czerwca, zaraz po wynikach z matur. Rozmowy kwalifikacyjne będą odbywały się przez cały okres wakacji tj. lipiec, sierpień, wrzesień. O dokładnych terminach będę informował na bieżąco na mojej stronie [niedozwolona reklama]

Druga ważna sprawa. Znamy już wysokości czesnego. Nie zmieniły się one w stosunku do zeszłego roku tj: Medycyna- 4100$/rok, Stomatologia: 4400$/rok
Rekrutacja on-line już się rozpoczęła i można otworzyć swój przewód rekrutacyjny po przesłaniu do Nas wszystkich dokumentów wymienionych w Etapie I (zakładka rekrutacja na naszej stronie)

Jako jedyny oficjalny przedstawiciel TDMU zapraszam do studiowania właśnie na Naszym Uniwersytecie. Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do kontaktu- najlepiej telefonicznego. Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania:)

Pozdrawiam!
[niedozwolona reklama]
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: REKRUTACJA 2015/16 Tarnopol!

Post autor: Tarnopolanin »

Kochani!

Rekrutacja na Naszym Uniwersytecie zostaje przedłużona do października. Zostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc. Myślę, że jest to dobra informacja dla osób, które nie dostały się na studia w Polsce z wrześniowych list rankingowych.

Kilka ważnych informacji odnośnie październikowej rekrutacji:

Aby móc rozpocząć naukę na Naszym Uniwersytecie kandydat musi przyjechać już z wyrobioną wizą. Jednym z głównych dokumentów wymaganych w procesie wizowym jest zaproszenie. W normalnym trybie kandydat musiałby pojechać do Tarnopola min. 3 razy.

Kandydaci korzystający z mojej pomocy jedyną rzeczą jaką muszą zrobić to wysłać do mnie skany swoich dokumentów. A ja zajmuję się całym procesem rekrutacji, tłumaczeniami dokumentów, wyrobieniem odpłatnego zaproszenia wizowego etc.

Po wyrobieniu przeze mnie zaproszenia wysyłam je na adres korespondencyjny wraz z kompletem wymaganych dokumentów. Kandydat musi jedynie wyrobić wizę i z tą wizą przyjechać do Tarnopola w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej, opłacenia czesnego, wynajęcia mieszkania i rozpoczęcia nauki

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam!
prawda
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2015, o 17:31

Re: REKRUTACJA 2015/16 Tarnopol!

Post autor: prawda »

Panie Arku może Pan zacznie od odbierania telefonu?
prawda
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2015, o 17:31

Re: REKRUTACJA 2015/16 Tarnopol!

Post autor: prawda »

Niestety Panie Arku ale kontakt z Panem jest niemożliwy ani telefonicznie, ani smsowo, ani mailowo, ani przez vibera ani nawet skype.
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: REKRUTACJA 2015/16 Tarnopol!

Post autor: Tarnopolanin »

Przebywam obecnie na Ukrainie, bardzo proszę o kontakt na mój ukraiński numer- podany na mojej stronie [niedozwolona reklama]
Bardzo przepraszam za problem w kontakcie, ale nieraz bywa problem z nawiązaniem połączenia.

Proszę o podanie swojego numeru telefonicznego w prywatnej wiadomości, a na pewno się do Pani odezwę.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości