Rekrutacja na lekarski i lek-dent

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
boffin13
Posty: 57
Rejestracja: 28 lip 2014, o 22:13

Rekrutacja na lekarski i lek-dent

Post autor: boffin13 »

Na których uczelniach można złożyć na tylko jeden z tych kierunków?
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: Rekrutacja na lekarski i lek-dent

Post autor: Loa_Loa »

Wydaje mi się, że Szczecin i chyba ŚUM, ALE - żeby nie wprowadzać w błąd Ciebie i innych forumowiczów, zaleciłbym wejście na strony uczelni i poczytanie regulaminów.

Pozdrawiam
boffin13
Posty: 57
Rejestracja: 28 lip 2014, o 22:13

Re: Rekrutacja na lekarski i lek-dent

Post autor: boffin13 »

No właśnie czytałam regulaminy ale nie widziałam tam informacji o tym, czy aplikowanie zarówno na lek-dent jak i na lek się wyklucza Gdzie więc szukać takich informacji? Aplikując na uniwersytet w Łodzi wyświetlił mi się jakiś komunikat gdy dodawałem lekarski obok lek-dent, ale oba kierunki są na liście więc chyba nie ma przeszkód.
A wgl zastanawiam się czy nie zrezygnować z lekarskiego i obstawiać tylko lek-dent, myślicie że to dobra decyzja?
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: Rekrutacja na lekarski i lek-dent

Post autor: Loa_Loa »

To najwyraźniej w Łodzi można złożyć na to i na to

Ciężko doradzić który chcesz kierunek, bo cię nie znam. Jeśli bardziej zależy ci na lekarskim, to złóż na lekarski i ewentualnie stome (o ile pozwala na to twój budżet i przewidziane punkty na maturze).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości