Rekrutacja na studia medyczne na Ukrainie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Rekrutacja na studia medyczne na Ukrainie

Post autor: Tarnopolanin »

Drodzy Forumowicze,

Rozpoczęła się już rekrutacja na studia medyczne na Ukrainie. Od 6 lat aktywnie promuję Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu, a od 2 lat również Uniwersytet Medyczny we Lwowie.
Moje wpisy na forum sięgają jeszcze czasów, kiedy byłem aktywnym studentem UM w Tarnopolu tj. 2011 rok.
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w rekrutacji na studia medyczne na Ukrainie. Otwierają one możliwości zostania lekarzem lub lekarzem dentystą i pozwalają tak jak mi- spełnić marzenia!
Matura nie musi być wyznacznikiem wiedzy i nie powinna blokować młodym osobom drogi do osiągnięcia wymarzone celu.

Przypominam, że oficjalna rekrutacja na UM w Tarnopolu rusza dopiero 10 lipca. Nie ma zatem żadnych wcześniejszych oficjalnych rozmów kwalifikacyjnych na Uniwersytecie. Jeśli ktoś zamieszcza taką informację na stronie internetowej lub fanpageu jest to po prostu kłamstwo.

Ostatnimi laty rekrutacją na studia zajęli się studenci- licząc na łatwy zysk. Takie działania nie są popierane przez Władze Uczelni.
Praca przy rekrutacji nie jest łatwym zadaniem i wymaga dużego doświadczenia oraz poznania dokładnych zasad rekrutacji (od środka). Jest to również ogromna odpowiedzialność. Mimo swojego wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie co roku zdarzają się nowe sytuacje, czy pytania, na które muszę szukać odpowiedzi lub pomocy u pracowników Uniwersytetu.
Podczas korzystania z usług takich osób należy się dokładnie zastanowić oraz za każdym razem wymagać specjalnego upoważnienia od Władz danej uczelni oraz posiadania podpisanego kontraktu- kontrakt taki nie może być podpisany przez osobę cywilna, a tylko i wyłącznie leganie zgłoszoną i działającą firmą lub spółką.- Taki dokument (co roku wydawany nowy) zamieszczony jest u mnie na stronie internetowej w zakładce O mnie". Osoba taka również powinna legitymować się swoimi personaliami oraz jej firma powinna znajdować się w CEIDG.
Personalia oficjalnych przedstawicieli wymienione są również na stronie Uniwersytetu w zakładce rekrutacja.

Jestem w stałym kontakcie z Dziekanem oraz Rektorem Uniwersytetu. Na chwilę obecną jestem JEDYNYM przedstawicielem Polakiem.

Jednocześnie chciałbym zaprosić wszystkich chętnych studiowaniem na Ukrainie do wzięcia udziału w spotkaniu organizacyjnym. Odbędzie się ono już 3 lipca we Wrocławiu

B&B Hotel Wrocław Centrum ul. Piotra Skargi 24-28, Wrocław

Na spotkaniu zostaną również poruszone i przedstawione kwestie przenosin na studia do Polski (sam wybrałem tą drogę kariery) oraz kwestie nostryfikacji dyplomu oraz możwliości pozyskania miejsca specjalizacyjnego i pracy w Polsce po ukończeniu studiów na Ukrainie. Współpracuję z firmą, która posiada sieć szpitali i klinik w całej Polsce.

Pozdrawiam

TUM Arkadiusz Orzechowski
alix20
Posty: 2
Rejestracja: 5 lip 2016, o 01:20

Re: Rekrutacja na studia medyczne na Ukrainie

Post autor: alix20 »

Panie Arku, jak w Tarnopolu czy we Lwowie wygląda kwestia wyników matur? Czy determinują one w jakimś stopniu szanse na dostanie się na uczelnie? Jest jakiś próg punktowy jak na polskich uczelniach? Czy też może liczy się wyłącznie egzamin wstępny? Bardzo proszę o odpowiedź
marijuanaa
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2015, o 13:11

Re: Rekrutacja na studia medyczne na Ukrainie

Post autor: marijuanaa »

Panie Arkadiuszu, na swojej stronie wstawia Pan sobie przed godność lek. dent. Dlaczego Pan nie wystepuje w rejestrze Naczelnej Izby Lekarskiej?
Zainteresowani mogą sobie sprawdzić to na oficjalnej stronie.
mrowecka
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2016, o 12:19

Re: Rekrutacja na studia medyczne na Ukrainie

Post autor: mrowecka »

haha, aż musiałam założyć tu konto
Przecież wszystkim wiadomo, że ten Pan to naciągacz, według niego za wszystko trzeba płacić. Przyjąć na studia - przyjmie, ale ile kasy wyłudzi to szkoda gadać.
Przykro mi, ale wszyscy w Tarno się z Pana śmieją
Nic dziwnego, że ludzie od nas zajęli się pomocą nowym studentom, skoro pisze Pan takie brednie o jedynym oficjalnym przedstawicielu i jakiś niby ważnych dokumentach i zrobił się Pan wielką poważną firmą rekrutującą a wszyscy przecież wiedzą jak jest naprawdę.
wojtek07092015
Posty: 3
Rejestracja: 2 sie 2016, o 22:56

Re: Rekrutacja na studia medyczne na Ukrainie

Post autor: wojtek07092015 »

[at]:
Ten Pan to nie żaden naciągacz, żadnych pieniędzy nie wyłudza, a to że za wszystko trzeba płacić to prawda bo za darmo nikt nie pracuje, no chyba że. może Ty? Twoi rodzice? Są tu jeszcze jacyś wolontariusze? Anybody?
Nie słyszałem, żeby ktoś się tu z Niego śmiał, a jestem tu już jakiś czas, wręcz przeciwnie, wszyscy w Dziekanacie go znają i jak się na niego powołuję, to z niczym nie mam problemu.
Śmieją się to i owszem ale z grubej, śmierdzącej Pani z konkurencji, to tak.
Coś mi się wydaje, że właśnie ta śmierdząca konkurencja wypisuje tu te bzdury na forum, nieładnie.
A, jeszcze jedno, to prawda że pan Arek jest lekarzem, skończył studia z moim kumplem.
Ciekawe natomiast, jak to jest z panią Bogdaną, jak to jest, że jej nikt w rejestrze lekarzy nie sprawdził, chociaż bezprawnie przypisuje sobie ten tytuł od lat, okłamując wszystkich na około, perfidia i bezczelność.
wojtek07092015
Posty: 3
Rejestracja: 2 sie 2016, o 22:56

Re: Rekrutacja na studia medyczne na Ukrainie

Post autor: wojtek07092015 »

Poza tym, serio, kto przy zdrowych zmysłach korzysta z pomocy tej kobiety? Ludzie przecież to jakiś dramat. Weźcie popytajcie o nią studentów, to się dowiecie. A taka nagonka przez opłacanych ludzi, to w sumie, faktycznie w jej stylu, byle dolary się zgadzały, co rok to samo, żenada.
catt547
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:14

Re: Rekrutacja na studia medyczne na Ukrainie

Post autor: catt547 »

Widać ktoś ma strach przed tą konkurencją zakładając fejkowe konto zmyślając i na dodatek obrażając .Tak bardzo profesjonalne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości