Gryzki

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
Martyskao0o0
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2014, o 09:33

Gryzki

Post autor: Martyskao0o0 »

Witam , mieszkam poza granicami Polski.
Niedawno wprowadziliśmy się do świeżo wyremontowanego domu.
Wcześniej w tym budynku były jakieś magazyny ( piszę bo może bedzie miało to jakieś znaczenie) Zauwazyłam małe robaczki koloru albo białego albo beżowego w łazience , i pokojach. Zazwyczaj chodza sobie pomiędzy płytakmi ściany a podłogi w miejsach gdzie są nie do fugowane płytki. Nie szkodzą, nie gryzą wręcz uciekają przed moimi palcami. Są malutkie, nawet trudno im zrobić zdjęcia. Zaczeły mi przeszkadzać ponieważ pojawiają się na papierze tolatowym jak i w szafce z kosmetykami. Nawet raz widziałam 2 takie robaczki chodzące po papierowym opakowaniu mąki, mąka była zamknięta , nie dawno kupiona więc tylko je z niej zabiłam i postawiłam dalej. Myję podłogi płynem z chlorem ale to nic nie daje, raz nawet zalałam wszystkie dziurki pomiędzy płytkami chlorem ale to pomogło na 2 -3 dni. Czy ktoś może mi pomoc, co to jest ? Mam dwa zdjęcia na jednym akurat widać jednego co , pojawiają się takie najczęściej a na drugim jest z ciemną pupką, te akurat pojawiają się rzadziej.
Załączniki
1.jpg
2.jpg
Martyskao0o0
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2014, o 09:33

Re: robaczki w domu.

Post autor: Martyskao0o0 »

Dodam ,że sąsiadka z góry i sąsiadka z lewej strony też to mają ale jakoś nie podchodzą do tego tak jak ja. Możliwe ,że mamy to właśnie przez te nie dofugowane płytki ?
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: robaczki w domu.

Post autor: Trzyszcz »

Zdjęcie jakiejś plamki na ścianie, ekstra.
Zobacz w internecie czy gryzki podobne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość