Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: Laura »

Problemem jest raczej ustalenie swoich priorytetow - kto jest wazniejszy dla mnie: czlowiek czy np. kot?

Sporludzie kontra zwierzeta jest bez sensu - ilu ludzi, tyle zdan na ten temat. Uwazam, ze krytykowanie tych, ktorzy stawiaja ludzi na pierwszym miejscu jest niepowazne tak samo, jak krytykowanie tych, ktorzy sa za zwierzetami.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: Guru »

pozwole seobie nie skomentowac wypowiedzi Szamanki i innych osob, gdyz mija sie to z celem
Princess

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: Princess »

Guru nie masz serca mnie bardziej obchodzą zwierzątka niz ludzie , bo zwierzeta sa bezbronne i same sobie nei poradzą

a pod petycją sie oczywiscie podpisałam
Mam z tego schroniska psiaka (ma jush 4 lata )
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: Guru »

Moje serce jest duze i gorace.
aga
Posty: 10
Rejestracja: 25 wrz 2005, o 01:00

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: aga »

"Prosiliśmy Was o pomoc Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt TOZ we Wrocławiu w sprawie ogłoszonego przez miasto Wrocław przetargu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i zainteresowanie. Przetarg został unieważniony. Nasze wspólne działania miały spore znaczenie dla całej sprawy.
Być może miasto wybuduje własne, może skromniejsze niż planowano, ale jednak normalne schronisko - sprawą zainteresował się Pan Prezydent Wrocławia, dużo rozsądnych i przychylnych myśli wniósł także Pan Dyrektor Departamentu Architektury i Rozwoju."


A jednak było warto
anakonda

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: anakonda »

ja bardzo lubie zwierzeta chcialabym zostac weterynarzem ale jeszcze na to zawczesnie bo mam 11 lat :!: w domu mam bernrnczyka o imieniu sonia moge sie cos spytac :?: jak tak to pytam sonia bardzo skacze i gryzie(oczywiscie dla zabawy) nie wiem co mam zrobic zeby sie tak nie zachowywala nie macie jakis rad bede na ta stronke czesto wpadala wiec jak macie to bym poprosila o nie spoko :?: od razu wam dziekuje :oops: pozdrawiwm wszystkich i narka :| :| :| :|µ
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: Twincast »

anakonda pisze:bardzo skacze i gryzie(oczywiscie dla zabawy) nie wiem co mam zrobic zeby sie tak nie zachowywala
Okaż jej trochę stanowczości i krzyknij na nią. To ona ma Ciebie słuchać i musisz jej pokazać, że Ty jesteś panem a nie ona
tekta

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: tekta »

Sądze Że o wiele więcej organizacji zajmuje się ludźmi niŻ zwierzętami. Ciągle w telewizji się o tym mówi a o zwierzętach niewiele. Tylko człowiek prymitywny i nieczuły sądzi Że zwierzętom nie trzeba pomagać. One tak samo czują myślą i przeŻywają jak my, ludzie, tylko nie potrafią same się obronić. KaŻdy kto był chociaŻ raz w schronisku wie co przeŻywają te zwierzęta. Guru radziłabym ci się najpierw zastanowić nad tym co mówi a dopiero potem krytykuj inne osoby.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: Guru »

Guru radziłabym ci się najpierw zastanowić nad tym co mówi a dopiero potem krytykuj inne osoby.
zastanowilem sie jeszcze raz i wszystko co napisalem wczesniej napisalbym ponownie
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: poziomka »

A co przeszkadza w pomaganiu ludziom i zwierzętom jednocześnie? Nie widzę sensu w tej dyskusji, bo uważam, ze jedni moga zajmować sie tym, drudzy czym innym, i nikt nie bedzie przez to cierpiał., zwłaszcza że na tym opiera się jakiś porządek świata.
I moge tu przytoczyć mądre zdanko, że miarą człowieka jest jego stosunek do zwierząt
(A jesli się pomyliłam w cytowaniu to przepraszam, ale czasem pamięć nie chce działac tak jak powinna )
Ewa

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: Ewa »

Trzeba pomagać dla czworonogów bo one same sobie niepomogą
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu - petycja

Post autor: przyrodnik »

//admin: petycja jest nieaktualna!

Zamykam temat.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości