Slavian Carnivorans Project

Ogłoszenia na temat wydarzeń przyrodniczych, opinie i komentarze, tematycznie związane z forum przyrodniczym.
dawny teriolog
Posty: 33
Rejestracja: 26 sie 2006, o 19:00

Slavian Carnivorans Project

Post autor: dawny teriolog »

Drodzy studenci, internauci, naukowcy i ludzie dobrej woli zainteresowani w poznawaniu przyrody.

W Polsce poznawanie ssaków drapieżnych nie należy do pierwszorzędnych zainteresowań naszego społeczeństwa. Aby to zmienić postanowiłem stworzyć projekt, nosi on nazwę Slavian Carnivorans Project.
Mam zamiar rozpocząć projekt w którym, za zadanie poznanie jest cyklu dobowego lisa w okolicach osiedli ludzkich, wpływ lisa na liczebnośc zwierząt domowych oraz życie człowieka. a wszytsko to za sprawą jednej ankiety wysyłanej do różnych ludzi, za pośrednictwem poczty, internetu lub osobiście goszcząc ją w pracy, gdzieś po drodzę. Ankieta jest dobrowolna i anonimowa oraz działa w ramach wolontariatu. Każdy kto chce aktywnie uczestniczyć w projekcie, może stać się autorem lub współautorem ważnych publikacji w języku polskim lub angielskim. W naszym projekcie spróbujemy poznać wszeskiej maści ssaki drapieżne: od nie poznanego do końca lisa, poprzez borsuka, jenota, żbika aż do tajemniczych łasic.

Każdy kto jest zainteresowany wolontariatem w ramach projektu a zarazem badaczem i przyrodnikiem aktywnie włączającym się w projekt niech pisze do mnie: [at].com lub odwiedzi naszą stronę interenetową: scp.kryptozoologia.pl

Pozdrawiam
T.P. Główny koordynator badań
CONTINENT CHARITY FOR CONSERVATION OF NATURE from quatl pietrzak
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości