Przyrodniczy serwis edukacyjny Biolog.pl
Ogólnopolski Dziennik BIOLOG - strona główna Największe polskie forum przyrodnicze i naukowe Korepetycje Matura 2014 Studia 2014 Ściągi Baza konkursów Festiwale naukowe Książki Księgarnia Fotografia przyrodnicza Multimedia Praca forum przyrodnicze
   Bądź na bieżąco z wydarzeniami, subskrybuj kanały RSS
     Zobacz inne kanały tematyczne RSS dziennika BIOLOG
Aktualności naukowe Biotechnologia Botanika Nauka w Polsce i na świecie Ekologia Leśnictwo Medycyna Zoologia Encyklopedia naukowa GMO - Organizmy modyfikowane genetycznie Świńska grypa forum naukowe

Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 paź 2005, o 22:36 
w tym roku obroniłam swoje mgr i jestem panią socjolog...a jednoczesnie zdawałam na akademię medyczną. Niestety, nie uzyskałam wystarczającej liczby punktów...za dwa miesiące kończę 24 lata...dławią mnie dwie sprzeczne myśli: realizacja marzenia (zostać lekarzem) a realizm i rzeczywistość (podjęcie pracy, dorosłe Życie)...mądrej rady mi potrzeba...

PostNapisane: 3 paź 2005, o 22:58 
nie mi radzic starszej ode mnie osobie ;)
ale... mysle,ze nie jedna osoba moze Ci pozazdroscic i to powod do dumy, ze masz takie marzenia!
Jest wiele osob, ktore (zawsze podaje ten przyklad) skonczyly prawo i medycyne, do tego jednoczesnie. Dlaczego Ty mialabys nie byc i socjologiem i lekarzem?
powinnismy realizowac swoje marzenia!!!
Zreszta dopoki nie sprobujesz, to sie nie dowiesz. Moze przeciez sie okazac,ze tylko jedno jest Twoim powolaniem. Ale moze byc takze inaczej.

pozdrowienia :)

PostNapisane: 24 lis 2005, o 21:35 

Usiądź wygodnie weź karke i długopis przedziel na pół, po jednej stronie napisz Plusy Studiowania, a po drugiej minusy. Przeczytaj to pare razy. I zostaw na 2-3 dni i znów przeczytaj. W tedy łatwiej Ci będzię zdecydować
Pozdrawiam :)

PostNapisane: 25 lis 2005, o 00:04 

JaQb ma racje! Popieram!

PostNapisane: 25 lis 2005, o 14:58 
Moderator

a co myslicie o prawniku ktory chce pojsc na medycyne??? serio pytam...

PostNapisane: 25 lis 2005, o 15:06 
znam taka dziewczyne, takze bylam zaskoczona jej planami, ale okazuje sie,ze to nie jest jakis jej wymysł. Dziewczyna jest po prostu dobra i ciagnie ja takze w tym kierunku.
pozdrowienia :)

PostNapisane: 25 lis 2005, o 17:16 
Moderator

moze sie zdecyduje....pozyjemy zobaczymy...

PostNapisane: 10 lut 2007, o 17:31 
zawsze chciałam zostac lekarzem ale mam wieke wątpliwości dobpiero jestem w liceum ale bardzo powaŻnie biore pod uwage ten zawód :) moze jest ktos kto juz jest lekarzem i przybliŻył by mi troszke ten zawód prosze

PostNapisane: 14 lut 2007, o 12:37 

socjomedyk napisał(a):
w tym roku obroniłam swoje mgr i jestem panią socjolog...a jednoczesnie zdawałam na akademię medyczną. Niestety, nie uzyskałam wystarczającej liczby punktów...za dwa miesiące kończę 24 lata...dławią mnie dwie sprzeczne myśli: realizacja marzenia (zostać lekarzem) a realizm i rzeczywistość (podjęcie pracy, dorosłe życie)...mądrej rady mi potrzeba...

Ja tam studiuje framacje, ale zawsze chcialam studiowac medycyne i psychologie i tez se po studiach swoje marzenia chyba zrealizuje :) Jak ci sie uda to napisz jak to w praktyce wyglada.

[ Dodano: Sro Lut 14, 2007 12:39 ]
socjomedyk napisał(a):
za dwa miesiące kończę 24 lata
a wlasnie slyszalam ze na medycyne mozna tylko do 25 r.ż probowac? Wie ktos czy to prawda?

PostNapisane: 21 lut 2007, o 00:16 
cześć Wszystkim :)

Jestem tegoroczną maturzystką i równieŻ mam dylemat. Waham się między psycholgią a dietetyką na AM... juz sama nie wiem. Te dwa kierunki wydają mi się równie intersujące, nie wiem tylko na którym bardziej się sprawdzę i po którym bede miala wieksze mozliwości pracy...
Zdaje na maturze biologię, historię - PR oraz chemię PP :)
MoŻecie mi coś doradzić? Moze ktoś z Was studiuje te kierunki? Moze macie znajomych :)

Z gory dzieki :)

PostNapisane: 5 mar 2007, o 15:01 
jestem na 2 roku i znam kilka osob duzo, duuzo strarszych od Ciebie, wiek to nie problem jezeli tylko masz pieniadze zey sie utrzyac jakos do 30 to jak najbardziej polecam Ci pprzysiasc teraz do nauki i w lipcu zdawac egzamin.. zawsze mozesz zrezygnowac, ale za kilka lat moze byc juz za pozno na realizacje marzen !

Poznaj kierunki studiów, opinie studentów, pytania i odpowiedzi maturzystów na studia.biolog.pl
(informator na temat kierunków: biologia, biotechnologia, medycyna, weterynaria, ochrona środowiska, mikrobiologia...)

W naszym portalu:  Zoologia i zwierzęta | olimpiada ekologiczna | Mikroskopy
Matura 2014: matura z biologii, arkusze maturalne z biologii, testy maturalne z biologii, testy z biologii, Wyniki próbnej matury z matematyki, Kursy przygotowawcze na studia medyczne, Kursy przygotowawcze do matury 2014
Aktualne na forum: jak zrobić zielnik, świńska grypa w Polsce, Zadania domowe z biologii, Edukacja ekologiczna

Na bazie phpBB
© Platforma edukacyjna BIOAREA | Ogólnopolski Dziennik BIOLOG
Redakcja | REKLAMA | Regulamin, ochrona prywatności
Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej 2014
AKTUALNOŚCI

Cena: 5,00 zł
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Gdański Uniwersytet Medyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Akademia Medyczna we Wrocławiu
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 Oferty pracy
 w biolog.pl
 Znajdź pracę (350328 ofert pracy)

Praca dla biologa, praca dla biotechnologa, praca dla nauczyciela
Na skróty: matura 2014, progi, limity, arkusze maturalne, przecieki

przewodnik dla maturzystów - kierunki studiów studia biologia studia biotechnologia leśnictwo studia medycyna studia ochrona środowiska studia weterynaria studia studia