specjalizacje

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aaa180
Posty: 49
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:19

specjalizacje

Post autor: aaa180 »

Chciałabym studiować medycynę,właściwie to marzę o tym od dziecka(i na pewno nie jestem jedyna).Chciałabym wiedzieć jak to jest ze specjalizacjami.Zastanawiam się nad neonatologią,chirurgią dziecięcą,a pediatria.Mam kilka pytan.Czy to jaką specjalizację wybierzemy zależy od nas,czy jest jakoś ustalone z góry?Czy można zrobić kilka specjalizacji(od której by było najlepiej zacząć np.w moim przypadku)Jeśli możecie mi jakoś pomóc to będę wdzięczna.Pozdrawiam
_Trooper_
Posty: 19
Rejestracja: 24 sie 2006, o 20:44

Re: specjalizacje

Post autor: _Trooper_ »

Najpierw trzeba zdać dobrze mature póxniej sie dostać na medecyne, później ją skończyć i dopiero robić specjalizacje, wybór specjalizacji masz bardzo ograniczony na najlepszy bez znajmosci raczej szans nie masz przewaznie bierze sie to co zostało czyli radiologia itp. Musisz być naprawde dobra aby zrobić oblegana specjalizacje a czy te co wymieniłas są oblegane ot nie wiem. Teraz naprawde nie ma sie co zastanawiać nad specjalziacją trzeba pierw dostać sie na medycyne późnije sie o takich rzeczach myśli
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości