Przyrodnicze forum dyskusyjne Biolog.pl

Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 sty 2011, o 19:12 

Witam, jutro mam sprawdzian a że musiałem się uczyć zawodowych to zostało mi mało czasu na biologię, jutro mam sprawdzian prawdopodobnie taki jak w podr. dla nauczycieli Biologia 2 Operon, czy ma ktoś może takie testy? chodzi mi o dział "Elementy Genetyki". Bylbym bardzo wdzięczny za wstawienie tego tutaj, wysłanie mi na gg(jest w profilu) lub na e-mail xjacoob@gmail.com :cry:

PostNapisane: 22 kwi 2012, o 20:17 

ja posiadam testy Biologia 1,2 poziom podstawowy i rozszerzony,

Podobne wątki
 Wątki   Autor   Odpowiedzi   Wyświetlone   Ostatni post 
Nie ma nieprzeczytanych postów w tym dziale. Testy operon 1 licem poziom podstawowy

anka9588

2

2175

22 kwi 2012, o 20:10

seqtek95 Zobacz najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów w tym dziale. biologia, chemia i studia...

crocos

5

1902

21 gru 2011, o 22:03

majours Zobacz najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów w tym dziale. sprzedam materialy do matury biologia rozszerzona tanio

karolina19900

5

3379

7 lut 2012, o 17:30

Karolina999 Zobacz najnowszy post

Poznaj kierunki studiów, opinie studentów, pytania i odpowiedzi maturzystów na studia.biolog.pl
(informator na temat kierunków: biologia, biotechnologia, medycyna, weterynaria, ochrona środowiska, mikrobiologia...)

W naszym portalu:  Zoologia i zwierzęta | olimpiada ekologiczna | Mikroskopy
Matura 2014: matura z biologii, arkusze maturalne z biologii, testy maturalne z biologii, testy z biologii, Wyniki próbnej matury z matematyki, Kursy przygotowawcze na studia medyczne, Kursy przygotowawcze do matury 2014
Aktualne na forum: jak zrobić zielnik, świńska grypa w Polsce, Zadania domowe z biologii, Edukacja ekologiczna

Na bazie phpBB
© Platforma edukacyjna BIOAREA | Ogólnopolski Dziennik BIOLOG
Redakcja | REKLAMA | Regulamin, ochrona prywatności