Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Alra »

Collo pisze: Co ciekawe ta informacja jest też wpisana na świadectwie ukończenia szkoły. Nagród rzeczowych z tego nie ma żadnych, dyplomu też chyba nie
Kolega z klasy w tym roku uzyskał właśnie taki tytuł i dostał dyplom oraz kartę pamięci . Możliwe, że to zależy od okręgu.
A na świadectwie, fakt, wpisują - jako że w tym roku zawody centralne były po zakończeniu roku szkolnego dla klas 3-ich, nauczycielka powiedziała, że może co najwyżej wpisać mi właśnie owe osiągnięcie, bo finalistą oficjalnym jeszcze nie byłam.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Collo »

Mi nic nie dali, więc albo okręg mazowiecki jest najbiedniejszy albo poczta polska znowu zawiodła

Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: czornydanio90 »

Ze mną zaczynał studia chłopak-laureat olimpiady z fizyki. I co? I nic - 2 razy odbił się od 1 roku, także nie ma co się ekscytować tym, że ktoś tam miał sukcesy w olimpiadach.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Medycyna Lwów »

A u mnie 4 pierwszych z rekrutacji ( olimpiada biologiczna ) i dziwnym trafem ta sama czwórka tylko w innej kolejności pierwsza na rozdaniu dyplomów pod względem średnich i co? A co do autorki niech wraca do lektury pudelkow itp bo szkoda tych bzdur czytać. Laureat 5 olimpiad /-sorry nigdy nie słyszałem, czy w ogóle odrozniasz olimpiadę od byle konkursu? Laureata i, II, III etapu od uczestnika? Sam jako laureat Olimpiady Biologicznej dostałem sie z góry na każda uczelnie medyczna bez względu na wyniki mych matur

Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Trzyszcz »

czornydanio90, jak śmiesz się nie ekscytować!
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: lith »

Dokładnie. Ktoś kto wygrałby 5 olimpiad musiałby być 5x bardziej zajebisty od kaamila. A to przecież fizycznie niemożliwe.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Sofia »

Nie dziwiło by mnie to że taka osoba nie dostałaby się na leka. Wątpię aby istniała uczelnia w Polsce która wytrzymałaby taki natłok zajebistości.


lith, gdyby na biologu była opcja lajków komentarzy to właśnie byś zgarnął całą pulę
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Medycyna Lwów »

forumową trollownię jak łatwo sprowokować ) będę próbować dalej.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: mrsdavis »

Troll trollujący trolle to już wyższy stopień wtajemniczenia.
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Kacperek »

mrsdavis pisze:Troll trollujący trolle to już wyższy stopień wtajemniczenia.
Jak zawsze miła i trafna
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: makebelieve »

Tak jeszcze apropo finalistów i laureatów- w Białymstoku chyba też jest tak, że obojętnie czy finalista (30% w centralnym) czy laureat to i tak ma maxa w rekrutacji
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Izuzet »

Przeczytałam 4 strony historii o laureatach olimpiad i ich potyczkach z rekrutacją zamiast uczyć się do sesji, uśmiałam się jak nigdy. Dziękuję!

Nie straszcie młodszej koleżanki, każdy z nas usłyszał jakieś bujdy zanim wylądował na medycznej uczelni i okazało się, że to bujdy. Chociaż 5 olimpiad jednocześnie. To taki wiecie, potomek Leonarda chyba
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: kokardka »

Izuzet pisze:Przeczytałam 4 strony historii o laureatach olimpiad i ich potyczkach z rekrutacją zamiast uczyć się do sesji, uśmiałam się jak nigdy. Dziękuję!

Nie straszcie młodszej koleżanki, każdy z nas usłyszał jakieś bujdy zanim wylądował na medycznej uczelni i okazało się, że to bujdy. Chociaż 5 olimpiad jednocześnie. To taki wiecie, potomek Leonarda chyba
Halidor?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości