Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: kokardka »

Izuzet, ja pamiętam że on strasznie ukrywał to gdzie się wybiera aż do oficjalnej listy, każdy czekał że oznajmi całemu światu, a od tamtej pory już go nie widać pewnie zaczął się uczyć z anatomii ale też coś potem mi się obiło, że coś napomniał o ŚUMie aczkolwiek może to prowokacja i wybrał PRESTIŻ i sławę
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Trzyszcz »

Próbował nas zmylić, ale było już za późno.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Izuzet »

kokardka, gdzie halidor się dostał to była jedna z tych dwóch najbardziej oczekiwanych informacji zeszłej rekrutacji! Drugą było, czy w ogóle się dostanie Ja też widziałam, że mówił o ŚUMie, nawet mu chciałam służyć dobrą radą, jako ehkem. starsza koleżanka Ale nie to nie, PRESTIŻ wygrał.

Ja tam lubię mój ŚUM ^^ Do III roku już tylko 2 egzaminy!
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Mårran »

Lepszy szampan we czworo niż wcale!
Pani Buka
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: randomlogin »

Ale tego dnia sami faceci zdaja - to z szampanem? Na litosc boska, krolowo, jakze bym smial? Zreszta jak jest ustny to tez cholera wie, czy bedzie sie z czego cieszyc.
Ale my za to hucznie, wielodniowo, swietowalismy zakonczenie zajec - wiec tez dobrze. Na swietowanie egzaminow mozemy poczekac pare dni az sie wszyscy zbierzemy.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Medycyna Lwów »

a my nie świętowaliśmy - każdy był zmęczony i miał siebie na wzajem szczerze dość - też dobrze bo bez hipokryzji. Za to uczcić można w inny ciekawszy sposób.
ymk
Posty: 69
Rejestracja: 10 lut 2014, o 00:37

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: ymk »

Kaamil pisze:a my nie świętowaliśmy - każdy był zmęczony i miał siebie na wzajem szczerze dość - też dobrze bo bez hipokryzji. Za to uczcić można w inny ciekawszy sposób.
takie bedzie też moje rozumowanie jak będę kończył
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: mickey_mouse »

Kaamil pisze:a my nie świętowaliśmy - każdy był zmęczony i miał siebie na wzajem szczerze dość - też dobrze bo bez hipokryzji. Za to uczcić można w inny ciekawszy sposób.
heh, no ja już teraz po pierwszym roku jestem w stanie zrozumieć niechęć i zmęczenie sobą nawzajem
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Korczaszko »

Zamiast świętować ze znajomymi można zacząć uczyć się na LEP czy też LEK czy co wy tam macie
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: randomlogin »

E, przed specjalizacja trzy beda - nie trzeba koniecznie wymiesc na pierwszym.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Medycyna Lwów »

Korczaszko pisze:Zamiast świętować ze znajomymi można zacząć uczyć się na LEP czy też LEK czy co wy tam macie
owszem, choć byłoby to dość żałosne. Można świętować z ludźmi sobie bliskimi i których się lubi, ceni itd. nie tylko chlając piwo, a np. wyjeżdżając na weekend w fajne miejsce. Osobiście uwielbiam wszelkie próby integrowania bardziej lub mniej przypadkowo dobranych ludzi na siłę.
Awatar użytkownika
Eustachiusz
Posty: 32
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:18

Re: Sprawiedliwość przy rekrutacji na medycynę

Post autor: Eustachiusz »

Nie dziwię się dziewczęciu że tak pisze o tych znajomościach, to wszystkie babki w okolicy były przekonane, że dałem w łapę bo przecież tak trudno się dostać. Przyjdzie kiedyś która do mnie. lewatywa na wejściu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości