Przyrodnicze forum dyskusyjne Biolog.pl

Regulamin działu

Zapraszamy wszystkich do przeglądania ofert korepetycji (36 tysięcy z każdego przedmiotu) na stronie: http://korepetycje.biolog.pl ( ogłoszenia można dodać formularzem: http://korepetycje.biolog.pl/dodaj.html )

Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 paź 2011, o 14:27 

Oferujemy profesjonalne analizy statystyczne danych do wszelkiego rodzaju prac cenzusowych (m.in. licencjackich, magisterskich, doktorskich, habilitacyjnych) oraz publikacji naukowych i innych opracowań (m.in. sprawozdań, grantów, raportów i projektów badawczych). Swoje usługi oferujemy odbiorcom indywidualnym (szczególnie zapraszamy studentów) jak i instytucjom oraz firmom. Wykonujemy wszystkie rodzaje analiz statystycznych, m.in.:
1. weryfikacja założeń analiz i charakterystyki rozkładów (m.in. sprawdzanie jednorodności wariancji i normalności rozkładów wyników np. test Szapiro-Wilka, Levena),
2. porównywanie średnich i rozkładów (wszystkie testy parametryczne i nieparametryczne – istotność różnic m.in. test t-studenta, Manna-Whitneya, Wilcoxona, ANOVA, Kruskala-Wallisa, Friedmana),
3. tablice kontyngencji (m.in. testy chi2, McNemary, analiza log-liniowa, test Q Cochrana)
4. analiza zależności, korelacji i regresji (m.in. prostej i wielorakiej, liniowej i nie liniowej oraz logistycznej),
5. analizy wielowymiarowe (m.in. analiza klasyfikacji, czynnikowa, składowych głównych i dyskryminacji),
6. oraz wiele, wiele … wiele innych (m.in. analiza ROC, analiza przeżycia) od najprostszych do bardzo skomplikowanych (np. sztuczne sieci neuronowe) analiz w zależności od Państwa potrzeb.

Prowadzimy usługi drogą elektroniczną dla klientów z całego kraju.
W naszej firmie łączymy dydaktyczne doświadczenie uniwersyteckie z umiejętnościami praktycznej analizy danych.

W celu zapoznania się z pełną oferta zapraszamy do odwiedzin strony internetowej naszej firmy – InforStats. Zapraszamy również do kontaktu droga elektroniczną (e-mail: inforstats@onet.eu) lub telefoniczną (tel.: 518 825 144). Z największą przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Wyniki analiz przedstawimy Państwu w postaci opracowania zawierającego tabele i/lub wykresy z pełnym opisem i interpretacją oraz wnioskami i oczywiście metodyką, napisanego w pełni edytowalnym najpopularniejszym formacie .doc (MS Word) (lub innym na życzenie np. .docx, .pdf, .odt)

Zatrudniamy profesjonalnych operatorów baz danych i oferujemy manualne wprowadzanie danych do programów komputerowych. Więc jeśli macie Państwo wyniki np. ankiety jedynie w formie „papierowej” to istnieje możliwość zlecenia nam stworzenia odpowiedniej bazy danych dla dalszych analiz.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy

Zapraszamy na naszą stroną internetową (inforstats.eu) oraz kanał na YouTube (youtube.com/user/InforStats) i stronę na Facebooku (facebook.com/pages/InforStats-analizy-statystyczne/238612648465).

FAQ

1. Jak długo trwa analiza statystyczna danych?

Wszystko zależy od tego ile trzeba włożyć pracy w wykonanie wszystkich analiz. Czasami obliczenia statystyczne trwają 1 dzień a czasami 1 tydzień. Drugim czynnikiem wpływającym na termin wykonania zlecenia jest długość kolejki innych zleceń która zmienia się dynamicznie. Dlatego zawsze dokładnie podajemy termin oddania Państwu gotowego opracowania uwzględniając oba powyższe czynniki. W zasadzie termin 5 do 7 dni nigdy nie jest przekraczany. Możliwe są również zlecenia ekspresowe.

2. Jaki jest koszt takiej usługi statystycznej?

W zasadzie nie można jednoznacznie i wiążąco odpowiedzieć na to pytanie bez bliższych informacji na temat konkretnej pracy. Zadając pytanie o cenę warto podać jej tytuł lub/i cel, podać hipotezy badawcze (jeśli już są) oraz przesłać zebrane dane (jeśli są już w wersji elektronicznej). Na tej podstawie dokonujemy w kilka chwil bardzo dokładnej wyceny danej usługi, natomiast bez tych informacji możemy wytypować jedynie prawdopodobną cenę na podstawie cen przeprowadzonych dotychczas tysięcy podobnych zleceń. Czyli 75% zleceń mieści się w granicach 300-500 zł a rozkład cen jest asymetryczny prawostronnie czyli ceny są raczej niższe niż wyższe od średniej – co jest zapewne dobrą wiadomością :)

3. Co trzeba przysłać by wycenić usługę?

Najlepiej przesłać bazę z zebranymi danymi w formacie pliku programu MS Excel. Można również przesyłać bazy danych w innych programach np. czasami wpisujecie Państwo wyniki do tabelek w MS Word i taki format też jest dopuszczalny. Oczywiście można przesłać dane w bazach danych pakietów statystycznych. Jeśli jeszcze nie ma bazy danych gdyż chcecie Państwo zlecić nam jej stworzenie na podstawie danych w formie „papierowej” to trzeba przesłać pusty formularz ankiety czy kwestionariusza z których korzystało się w czasie badań. Dobrze jest też od razu przesłać nam hipotezy badawcze których weryfikacja mamy się zająć. Jednak praktyka pokazuje że często etap formułowania hipotez badawczych został pominięty w czasie planowania badań i wtedy wystarczy nam krótka informacja o celu pracy. Na tej podstawie jesteśmy wstanie dokonać dokładnej wyceny usługi oraz określić czas jej realizacji

---------------------------------------------------

Pracownia BioInformatyki i BioStatystyki – bioInforStats

e-mail: inforstats@onet.eu
tel.: 518 825 144
http:// www.inforstats.eu

---------------------------------------------------

PostNapisane: 14 kwi 2012, o 21:57 
Potrzebujesz pomocy do analizy statystycznej w pracy magisterskiej – służę pomocą.
E-mail: konrad203@wp.pl
509-914-737 – Konrad
Od ponad 3 lat specjalizuje się w wyznaczaniu zależności „testem chi kwadrat (x2)” , głównie na uczelniach medycznych.
Sposób działania:
1. Propozycja zależności w nawiązaniu do hipotez - gratis
2. Opracowanie ankiet (zbiór danych z ankiet)
3. Obliczenie zależności oraz przedstawienie ich w formie tabeli jak i wykresu.
4. Pełen opis do każdej zależności.
5. Wykresy do wszystkich pytań z ankiet.
6. 100% satysfakcji.

Czas realizacji do 7 dni.
Cena w zależności od projektu. Na pewno się dogadamy.

PostNapisane: 14 paź 2012, o 11:22 
Witam, jestem studentem 6. roku medycyny - specjalizuję się w opracowaniach statystycznych w szeroko pojętej dziedzinie nauk przyrodniczych. Na koncie mam liczne wystąpienia na konferencjach ogólnopolskich i zagranicznych oraz publikacje w czasopismach impaktowanych.

Z racji tego, że sam studiuję a wiem jak wiele problemu sprawia wielu osobom opracowanie statystyczne prac mgr, lic, czy przygotowanie publikacji/wystąpienia CENY na kieszeń studenta.

Tak jak zaznaczyłem - KOMPLEKSOWA ANALIZA, dostosowana do waszych potrzeb. Jeśli masz problem w sformułowaniu hipotez badawczych, wyłuskaniu z Twojej pracy tego co najistotniejsze - służę pomocą.

tel. 691 133 964 - Dawid
arctus22@gmail.com

Pozdrawiam DM

PostNapisane: 6 gru 2012, o 17:09 
Witam!

Jestem absolwentem matematyki UJ.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wykonaniu analizy ankiety lub innych danych do pracy magisterskiej bądź licencjackiej, to jestem osobą, która może w tym pomóc. Oferuję wykonanie pełnej analizy ankiet, narzędzi standaryzowanych, wywiadów, wyników eksperymentów i wszelkich innych danych, których opracowania wymaga Państwa praca dyplomowa.

Analiza w tego typu pracy składa się najczęściej z:

opisu (charakterystyki) grupy badanej,
opracowania graficznego i/lub tabelarycznego zebranych danych,
opracowania hipotez/problemów badawczych.

Moja oferta obejmuje pomoc we wszystkich tych aspektach analizy. Posiadam spore i szerokie doświadczenie w wykonywaniu tego typu opracowań. W ciągu kliku ostatnich lat pomogłem studentom (a dziś już absolwentom) najróżniejszych kierunków: od pielęgniarstwa począwszy przez medycynę, psychologię, biologię, geografię i socjologię, a na budownictwie i fizyce skończywszy.

Cena usługi i termin realizacji są zawsze ustalane indywidualnie. W zależności od wielkości projektu (długości ankiety, liczby problemów badawczych) cena waha się zwykle pomiędzy 150 a 500 zł, a termin realizacji za zwyczaj nie przekracza 7 dni. Opracowane dane, wraz z tabelami, wykresami i interpretacją dostają Państwo w wygodnym dla siebie formacie (np. dokument Worda, OpenOffice'a lub PDF). Do analizy załączam też dokładny i zrozumiały opis zastosowanych metod, z wyjaśnieniem dlaczego akurat te metody należy zastosować.
Zapraszam!

Szczegóły na www.statystyka.c0.pl
Telefon 665 254 036

PostNapisane: 9 sty 2013, o 16:15 
Witamy,
Zapraszamy na naszą stronę internetową. Zajmujemy się tworzeniem statystyki do prac magisterskich i doktorskich. Jesteśmy legalnie działającą firmą. Oprócz pomocy w wykonaniu statystyki dostają Państwo fakturę VAT, i gwarancję rzetelności potwierdzoną dużą liczbą klientów polecających nasze usługi przez facebooka.

http://analizy-danych.pl
http://www.facebook.com/pages/Analizy-d ... 4103431051

Zespół Analizy-Danych.pl

PostNapisane: 29 mar 2013, o 08:52 
Analiza statystyczna

Analiza Statystyczna do Prac Magisterskich i Doktorskich

Oferujemy:

analizę danych do prac naukowych i cenzusowych (inżynierskich, licencjackich, magisterskich, doktorskich, grantów, raportów i in.)
obliczenia statystyczne w SPSS,
tworzenie ankiet,
wpisywanie wyników,
tworzenie baz danych.

Ponadto:

lekcje statystyki na komputerze — SPSS, STATISTICA,
konsultacje metodologiczne szczególnie dla studentów Wydziału Nauk Społecznych,
korepetycje oraz kursy przygotowawcze do kolokwiów i egzaminów.

Koszt analizy - do uzgodnienia

Analizy i korepetycje przeprowadzają doświadczeni statystycy, psycholodzy specjalności społecznej, klinicznej, diagnozy, specjaliści od spraw stosunków między-kulturowych, inżynierii produkcji, automatyki i robotyki.

Miejsce Warszawa.

Możliwość współpracy on-line.

Wszechstronną pomoc w analizie danych do wszelkich prac naukowych i cenzusowych (m.in. prac naukowych, licencjackich, magisterskich, doktorskich, grantów, raportów i innych). Obliczenia statystyczne w SPSS, konsultacje metodologiczne, szczególnie dla studentów psychologii i nauk społecznych. , tworzenie ankiet, wpisywanie wyników, tworzenie baz danych, lekcje statystyki na komputerze - SPSS, STATISTICA. Oprócz korepetycji proponuję kursy przygotowawcze do kolokwiów i egzaminów.

Zajęcia adresowane głównie do studentów biotechnologii, zdrowia publicznego, ekonomii, psychologii i socjologii i innych - UW, SWPS, Akademia Koźmińskiego, Łazarski , UKSW i inne: WSSE, PW, SGGW, SGH

Oferta skierowana jest do studentów, doktorantów, firm i wszystkich tych, którym przyszło się zmierzyć z zastosowaniem statystyki w praktyce.

OFERTA WAŻNA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Kontakt
tel. 697 614 301
e-mail: asystaekspercka@gmail.com

http://asystaekspercka.pl/analiza-statystyczna.html

Zapraszamy również na naszego fanpage
http://www.facebook.com/pages/Asysta-Ek ... 0432005741

PostNapisane: 5 sie 2015, o 11:34 
Witam

wykonam analizy statystyczne do prac licencjackich, magisterskich, jestem absolwentem Mechatroniki na PW i Fizyki na UW. Oferta głównie dla studentów studiów medycznych, psychologii, socjologii itp.

Weryfikuję postawione hipotezy, dostarczam wykresy do wszelkich zależności, o których będzie mowa w analizie. Załączam też opis użytych metod/testów i wyjaśnienie, dlaczego akurat te narzędzia należało zastosować.

Analizy wykonywane w programie Statistica, możliwość wykonania wykresów w programie Origin (Origin robi ładniejsze wykresy;) )

W razie potrzeby spotkania - regularnie bywam w Warszawie i Bydgoszczy (rzadziej).

Kontakt:
dzem90@gmail.com
609303337

PostNapisane: 8 sty 2016, o 13:33 

Cześć :)
Jeśli szukacie firmy zajmującej się analizą danych statystycznych to chciałem polecić firmę Metodolog. Swego czasu znajomy mi ją polecił i muszę przyznać, że jest świetna. Firma zajmuje
się analizą statystyczną danych które podawane są w przejrzystej i prostej formie. Analizy były szczegółowe, a co najważniejsze, zrozumiałe dla każdego. Jestem bardzo zadowolony z usług.
Gorąco polecam :)

PostNapisane: 7 lut 2016, o 00:54 
A ja polecę firmę statystyka.org.pl
Zetknąłem się z tym biurem przy pracy magisterskiej, następnie pomagali mi robić analizę statystyczna do doktoratu, teraz współpracujemy przy materiałach do publikacji. Polecam, informacje na stronie http://statystyka.org.pl/analiza-statystyczna/

PostNapisane: 8 cze 2016, o 14:10 
OSTRZEGAM PRZED STASTYSYKA.ORG.PL!!!!
Zamówiłam u pana Marcina Skroka obliczenia do mojej pracy magisterskiej, które dostałam z zapewnieniem, że są dobre i prawidłowo opisane. Nie zawierały części wyników, na które się umawialiśmy, ale dostałam je po zwróceniu na to uwagi.
Niestety, potem musiałam odłożyć ukończenie pracy magisterskiej, więc minęło dużo czasu aż dostałam informację zwrotną od mojego promotora (ok. 5 miesięcy), ale w efekcie CAŁE wyniki zostały ODRZUCONE, jako bezsensowne i nawet miejscami nieprawidłowe. Promotor, powiedział, że nie ma pojęcia o co w nich chodzi i nie są w żaden sposób adekwatne do mojego tematu pracy i nie przekazują żadnego meritum.
Opisałam problem Panu Marcinowi, ale dostałam informację, że minęło za dużo czasu i nie prześle prawidłowych, dobrze wykonanych wyników. Co więcej, zaproponował że za kolejną opłatą może wykonać je ponownie, ale jest zdecydowanie dłuższy czas oczekiwania (!).
Oczywiście niezgłoszenie poprawek w terminie przewidzianym w regulaminie jest po mojej stronie, ale wyniki były równie nieprawidłowe i nienadające się do umieszczenia w pracy teraz, jak i 5 miesięcy temu.
Na miejscu każdego, kto szanuje klienta i dba o poziom swoich usług, na pewno wypadałoby przesłać prawidłowe wyniki, zwłaszcza, że przesłałam Panu Marcinowi skan jego wyników z krytycznymi komentarzami mojego promotora.
300 złotych wyrzucone w błoto, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

PostNapisane: 14 sty 2017, o 15:13 
www.asystaekspercka.pl
Statystyka do Pracy Doktorskiej

Statystyka do Doktoratu

Oferta skierowana jest do doktorantów, którym przyszło się zmierzyć z zastosowaniem statystyki w praktyce.

Koszt całościowego wsparcia przy badaniu do pracy doktorskiej obejmuje: konsultacje metodologiczne, analizę, opis, interpretację, graficzną prezentację wyników, przygotowanie statystyczne i mentalne przed rozprawą. Cena usługi waha się w granicach 900 - 4 500 zł.

Oferujemy:

analizę danych do prac naukowych i cenzusowych (doktorskich, grantów, raportów i in.)
obliczenia statystyczne w SPSS, Statistica
tworzenie ankiet,
wpisywanie wyników,
tworzenie baz danych.

Ponadto:

szkolenia ze statystyki i obsługi programów — SPSS, STATISTICA
konsultacje metodologiczne szczególnie dla doktorantów Wydziału Nauk Społecznych, Ekonomicznych, Medycznych, Humanistycznych, Nauk o Żywieniu.

Analizy przeprowadzają doświadczeni doktorzy, statystycy, psycholodzy specjalności społecznej, klinicznej, diagnozy, specjaliści od spraw stosunków między-kulturowych, inżynierii produkcji, automatyki i robotyki.

Miejsce: Warszawa, Kraków.

Swiadczymy przede wszystkim takie rodzaje analiz jak:

Tworzenie bazy danych
Analizy opisowe
Testowanie rozkładów zmiennych
Testy t Studenta

dla jednej próby
dla prób zależnych
dla prób niezależnych

Analizy wariancji jedno i wieloczynnikowe

w schemacie międzygrupowym
w schemacie wewnątrz grupowym
w schemacie mieszanym
z powtarzanym pomiarem
w tym także testy a priori i a posteriori

Analizy kowariancji
Analizy korelacji

r Pearsona
rho Spermana

Analizy reszt
Analizy regresji

jednozmiennowe
wielozmiennowe

Analizy czynnikowe
Analizy rzetelności
Testy nieparametryczne
U manna-Whitneya , Wilcoxona, Kruskal-Wallisa, Friedmana, Chi-kwadrat, Cochrane Q, i wiele innych...

Kontakt

tel 664 415 703

http://asystaekspercka.pl/statystyka-do ... skiej.html

PostNapisane: 31 sty 2017, o 13:51 
Zapraszam do skorzystania z oferty analiz statystycznych do prac naukowych oraz na potrzeby medycyny i farmacji. Swoje usługi kierujemy m.in do następujących grup:

1. Studenci
2. Doktoranci
3. Naukowcy
3. Koncerny farmaceutyczne
4. Przedsiębiorcy

Nasza pomoc statystyczna jest zawsze rzetelna, co gwarantuje nasze już przeszło piętnastoletnie doświadczenie. Posiadamy w swoim gronie specjalistów z ogromnym doświadczeniem, specjalizujących się w zagadnieniach z zakresu biostatystyki, biotechnologii, matematyki stosowanej oraz bioinformatyki. Nasze analizy statystyczne są zawsze poprawne i stoją na najwyższym poziomie!

http://www.statystyka-medyczna.com.pl/

PostNapisane: 6 mar 2017, o 19:06 
http://www.asystaekspercka.pl

Statystyka do Doktoratu

Oferta skierowana jest do doktorantów, którym przyszło się zmierzyć z zastosowaniem statystyki w praktyce.
Koszt całościowego wsparcia przy badaniu do pracy doktorskiej obejmuje: konsultacje metodologiczne, analizę, opis, interpretację, graficzną prezentację wyników, przygotowanie statystyczne i mentalne przed rozprawą. Cena usługi waha się w granicach 900 - 4 500 zł.
Oferujemy:
• analizę danych do prac naukowych i cenzusowych (doktorskich, grantów, raportów i in.)
• obliczenia statystyczne w SPSS, Statistica
• tworzenie ankiet,
• wpisywanie wyników,
• tworzenie baz danych.
Ponadto:
• szkolenia ze statystyki i obsługi programów — SPSS, STATISTICA
• konsultacje metodologiczne szczególnie dla doktorantów Wydziału Nauk Społecznych, Ekonomicznych, Medycznych, Humanistycznych, Nauk o Żywieniu.
Analizy przeprowadzają doświadczeni doktorzy, statystycy, psycholodzy specjalności społecznej, klinicznej, diagnozy, specjaliści od spraw stosunków między-kulturowych, inżynierii produkcji, automatyki i robotyki.
Miejsce: Warszawa, Kraków.
Świadczymy przede wszystkim takie rodzaje analiz jak:
Tworzenie bazy danych
Analizy opisowe
Testy t Studenta
• dla jednej próby
• dla prób zależnych
• dla prób niezależnych
• w schemacie międzygrupowym
• w schemacie wewnątrz grupowym
• w schemacie mieszanym
• z powtarzanym pomiarem
• w tym także testy a priori i a posteriori
Analizy kowariancji
Analizy korelacji
• r Pearsona
• rho Spermana
Analizy reszt
Analizy regresji
• jednozmiennowe
• wielozmiennowe
Analizy czynnikowe
Analizy rzetelności
Testy nieparametryczne
U manna-Whitneya , Wilcoxona, Kruskal-Wallisa, Friedmana, Chi-kwadrat, Cochrane Q, i wiele innych...
Kontakt
tel. 697 614 301
tel 664 415 703
[url=http://asystaekspercka.pl/]statystyka do doktoratu[/url]
[url=http://asystaekspercka.pl/]analiza statystyczna[/url]

PostNapisane: 19 mar 2017, o 17:17 
www.asystaekspercka.pl
Statystyka do Doktoratu
Pomoc statystyczna
Oferujemy:
• analizę danych do prac naukowych i cenzusowych (doktorskich, grantów, raportów i in.)
• obliczenia statystyczne w SPSS, Statistica
• tworzenie ankiet,
• wpisywanie wyników,
• tworzenie baz danych.
Ponadto:
• szkolenia ze statystyki i obsługi programów — SPSS, STATISTICA
• konsultacje metodologiczne szczególnie dla doktorantów Wydziału Nauk Społecznych, Ekonomicznych, Medycznych (głownie Ginekologów, Dermatologów, Kosmetologów, Medycyny Estetycznej , Kardiologów, Stomatologów , Pielęgniarsto), Humanistycznych, Nauk o Żywieniu,
Miejsce: Cała Polska
Świadczymy przede wszystkim takie rodzaje analiz jak:
Tworzenie bazy danych
Analizy opisowe
Testy t Studenta
• dla jednej próby
• dla prób zależnych
• dla prób niezależnych
• w schemacie międzygrupowym
• w schemacie wewnątrz grupowym
• w schemacie mieszanym
• z powtarzanym pomiarem
• w tym także testy a priori i a posteriori
Analizy kowariancji
Analizy korelacji
• r Pearsona
• rho Spermana
Analizy reszt
Analizy regresji
• jednozmiennowe
• wielozmiennowe
Analizy czynnikowe
Analizy rzetelności
Testy nieparametryczne
Kontakt
tel. 697 614 301
tel 664 415 703

Szybka odpowiedź
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Wiadomość:

Które z nazw są warzywami?
Które z nazw są warzywami?
Proszę wybrać opcje poniżej do odpowiednich list, aby uniknąć automatycznej rejestracji.
Różne
Warzywa
Banan
Sałata
Malina
Ogórek