Przyrodniczy serwis edukacyjny Biolog.pl
Ogólnopolski Dziennik BIOLOG - strona główna Największe polskie forum przyrodnicze i naukowe Korepetycje Matura 2014 Studia 2014 Ściągi Baza konkursów Festiwale naukowe Książki Księgarnia Fotografia przyrodnicza Multimedia Praca forum przyrodnicze
   Bądź na bieżąco z wydarzeniami, subskrybuj kanały RSS
     Zobacz inne kanały tematyczne RSS dziennika BIOLOG
Aktualności naukowe Biotechnologia Botanika Nauka w Polsce i na świecie Ekologia Leśnictwo Medycyna Zoologia Encyklopedia naukowa GMO - Organizmy modyfikowane genetycznie Świńska grypa forum naukowe

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lip 2013, o 20:51 

[ Post via iPad ] Obrazek
To moze szansa na slask bedzie :D

Ostatnio edytowano 8 lip 2013, o 21:16 przez Nutella9696, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 8 lip 2013, o 21:06 

Jeżeli jesteś na stomie we Wrocku to nie masz czego żałować. Ze swoich (sprawdzonych!) źródel wiem, że WUM to nie jest jakaś nie wiadomo jaka uczelnia. Naukowy sprzęt gorszy, niż w przypadku np. UW. Dużo rzeczy jest starych, bo nowe potrafiły się "rozpłynąć". Jako osoba mająca kontakt ze środowiskiem, wiem, że bardzo szanowani są stomatolodzy z Wrocka, czy Poznania. Nie chcę wyrokować, ale tam (a szczególnie w Pozku) jest po prostu mniejsza konkurencja, niż w dwumilionowej Wawie, gdzie, każdy tylko patrzy na swój czubek nosa w tej anonimowej dżungli.
Sam jakbym miał szczęście leciałbym do stolicy Wielkopolski. Fajne miasto, naprawdę. Tylko nie wiem, czy moje 171 mi starczy : >

PostNapisane: 8 lip 2013, o 21:19 

nowyanty napisał(a):
Jeżeli jesteś na stomie we Wrocku to nie masz czego żałować. Ze swoich (sprawdzonych!) źródel wiem, że WUM to nie jest jakaś nie wiadomo jaka uczelnia. Naukowy sprzęt gorszy, niż w przypadku np. UW. Dużo rzeczy jest starych, bo nowe potrafiły się "rozpłynąć". Jako osoba mająca kontakt ze środowiskiem, wiem, że bardzo szanowani są stomatolodzy z Wrocka, czy Poznania. Nie chcę wyrokować, ale tam (a szczególnie w Pozku) jest po prostu mniejsza konkurencja, niż w dwumilionowej Wawie, gdzie, każdy tylko patrzy na swój czubek nosa w tej anonimowej dżungli.
Sam jakbym miał szczęście leciałbym do stolicy Wielkopolski. Fajne miasto, naprawdę. Tylko nie wiem, czy moje 171 mi starczy : >

Ja jestem na farmacji! Gdybym byla na stomie to by mi bylo raczej obojetne gdzie :D

PostNapisane: 8 lip 2013, o 21:19 

nowyanty napisał(a):

Ja jestem na farmacji! Gdybym byla na stomie to by mi bylo raczej obojetne gdzie :D

PostNapisane: 9 lip 2013, o 09:46 

kurde, jak myslicie, o ile spadnie prog ;p? jestem 35 na liscie rezerwowej, mam 260 pkt :/

PostNapisane: 9 lip 2013, o 13:06 

lelelele napisał(a):
kurde, jak myslicie, o ile spadnie prog ;p? jestem 35 na liscie rezerwowej, mam 260 pkt :/

Stoma w wawie zazwyczaj spada okolo 3-4 pkt.

PostNapisane: 9 lip 2013, o 15:43 

Czy dzisiejszy werdykt ucieszył kogoś, czy ten dzień jest dla kogoś szczęśliwy?

PostNapisane: 9 lip 2013, o 16:32 

Czy ktoś wie kiedy następne listy rankingowe? Bo ja nie mogę się doszukać. Jestem 15 na rezerwowej, brakuje mi 2 pkt, przyjmą mnie za następną, ciekawe, jak myślicie? tak, tak ktoś mógłby mi napisać, że skoro nie możesz znaleźć to znaczy że terminu nie podali, ale w całym swoim ogarnięciu mogłem go gdzieś przeoczyć :)

PostNapisane: 9 lip 2013, o 17:51 

poiuyt95, ja bym na Twoim miejscu już szukała mieszkania w Wawie ;P jeśli jesteś spoza, oczywiście ;)

PostNapisane: 9 lip 2013, o 19:19 

Czy wie ktoś może, z którym numerem na liście rezerwowych została zakwalifikowana ostatnia osoba w ubiegłym roku?

PostNapisane: 9 lip 2013, o 21:01 

o wlasnie, podbijam!

PostNapisane: 10 lip 2013, o 14:04 

JoannaS napisał(a):
coco12, dostaniemy się :D
ja mam 247 ;P

JoannaS, zwątpiłam :/

PostNapisane: 10 lip 2013, o 14:08 

A jest tu ktoś kto się dostał? Złożyliście już dokumenty? Bo ja już dziś po, może byśmy się jakoś poznali :D

PostNapisane: 10 lip 2013, o 14:32 

Ja tez jestem! W piątek składam dokumenty. No i musimy się jakoś poznać :P Jest w ogóle jakiś termin do kiedy można składac papiery??

PostNapisane: 10 lip 2013, o 14:49 

Do piątku właśnie można :D Zajęło mi to 5 minut.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona

Poznaj kierunki studiów, opinie studentów, pytania i odpowiedzi maturzystów na studia.biolog.pl
(informator na temat kierunków: biologia, biotechnologia, medycyna, weterynaria, ochrona środowiska, mikrobiologia...)

W naszym portalu:  Zoologia i zwierzęta | olimpiada ekologiczna | Mikroskopy
Matura 2014: matura z biologii, arkusze maturalne z biologii, testy maturalne z biologii, testy z biologii, Wyniki próbnej matury z matematyki, Kursy przygotowawcze na studia medyczne, Kursy przygotowawcze do matury 2014
Aktualne na forum: jak zrobić zielnik, świńska grypa w Polsce, Zadania domowe z biologii, Edukacja ekologiczna

Na bazie phpBB
© Platforma edukacyjna BIOAREA | Ogólnopolski Dziennik BIOLOG
Redakcja | REKLAMA | Regulamin, ochrona prywatności
Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej 2014
AKTUALNOŚCI

Cena: 5,00 zł
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Gdański Uniwersytet Medyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Akademia Medyczna we Wrocławiu
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 Oferty pracy
 w biolog.pl
 Znajdź pracę (350328 ofert pracy)

Praca dla biologa, praca dla biotechnologa, praca dla nauczyciela
Na skróty: matura 2014, progi, limity, arkusze maturalne, przecieki

przewodnik dla maturzystów - kierunki studiów studia biologia studia biotechnologia leśnictwo studia medycyna studia ochrona środowiska studia weterynaria studia studia