Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
JoannaS
Posty: 29
Rejestracja: 4 lip 2013, o 23:07

Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: JoannaS »

Hej ! Jest tu ktoś, kto aspiruje na stomę w Łodzi w tym roku ? Jak myślicie, bardzo zmieni się próg punktowy
Lunette
Posty: 421
Rejestracja: 30 lip 2011, o 19:41

Re: Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: Lunette »

Hej, ja aspiruję
Jeżeli chodzi o próg punktowy - ostatnio była tendencja malejąca, jednak w tym roku matma rozszerzona poszła chyba trochę za dobrze i próg może wzrosnąć. Obstawiam na nie więcej niż 6-10 punktów, ale może i w ogóle się nie podniesie?
JoannaS
Posty: 29
Rejestracja: 4 lip 2013, o 23:07

Re: Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: JoannaS »

Jeeej, obyś miała rację
ja aspirowałam na WUM, ale nie wyszło a że matma rozszerzona to liczę na Łódź
Awatar użytkownika
Demitasse
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2012, o 21:01

Re: Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: Demitasse »

Dlaczego chcecie wybrać akurat UM Łódz? Tez wybieram się na stomę, słyszałam dużo dobrych opinii o stomie własnie tutaj. Macie jakies wiarygodne info?
JoannaS
Posty: 29
Rejestracja: 4 lip 2013, o 23:07

Re: Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: JoannaS »

Wiesz, Demitasse, ja wybrałam Łódź, bo matma rozszerzona i nie było z tym problemu żeby się dostać) na samą biologię i chemię nie mam co liczyć, a fizyki nawet nie miałam zamiaru się uczyć, więc Łódź wydawała się najlepszym rozwiązaniem. Potem pogrzebałam trochę i dowiedziałam się, że to najlepsza (najbardziej nowoczesny sprzęt), największa uczelnia, więc pocieszyło mnie to i już nie marudzę, że WUM odpadł
nie mam jakichś konkretnych stron, po prostu tak zbierałam info z różnych źródeł i Łódź jest jak na razie na 1 miejscu
Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: muoli »

Nie chcę zakładać nowego wątku i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Nie wiecie czy matma rozszerzona będzie obowiązywać w Łodzi w 2014? Zdałam dosyć dobrze biologię i chemię w tym roku, ale nie dostanę się nigdzie na stomę, dlatego myślę czy nie zdawać w przyszłym roku samej matmy rozszerzonej.
JoannaS
Posty: 29
Rejestracja: 4 lip 2013, o 23:07

Re: Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: JoannaS »

Myślę, że będzie obowiązywać. Łódź tak szybko się z tego raczej nie wycofa a ja bym na Twoim miejscu zdała sobie fizykę i poszła do Wro albo gdzieś indziej, byle nie do Łodzi- byłam tam dzisiaj i jestem załamana tym miastem /
Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: muoli »

Słyszałam o tym, że jest brzydkie, ale nie oceniaj książki po okładce. Na pewno będą jakieś plusy
JoannaS
Posty: 29
Rejestracja: 4 lip 2013, o 23:07

Re: Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: JoannaS »

Może
wiesz, to było takie pierwsze wrażenie, mam nadzieję, że nie ostatnie P
Lunette
Posty: 421
Rejestracja: 30 lip 2011, o 19:41

[Link] Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: Lunette »

muoli pisze:Nie chcę zakładać nowego wątku i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Nie wiecie czy matma rozszerzona będzie obowiązywać w Łodzi w 2014? Zdałam dosyć dobrze biologię i chemię w tym roku, ale nie dostanę się nigdzie na stomę, dlatego myślę czy nie zdawać w przyszłym roku samej matmy rozszerzonej.
Z tego co ja się orientuję i co piszą na forum: za rok na UMEDzie, żeby dostać się na medycynę / lek-denta, przy rekrutacji będą brane dwa przedmioty spośród: biologia, chemia, matematyka i fizyka (wszystko w rozszerzeniu). Info niepotwierdzone, bo nie mogę znaleźć żadnej uchwały na stronie uczelni, ale piszą o tym mniej więcej w TYM wątku. Więc samo zdanie matmy rozszerzonej nie zagwarantuje Ci miejsca musiałabyś ją bardzo dobrze zdać, skoro chemia i biologia nie poszły.
olli
Posty: 59
Rejestracja: 29 cze 2013, o 11:02

Re: Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: olli »

A ja bym bardzo bardzo chciała żeby progi z zeszłego roku się powtórzyły
JoannaS
Posty: 29
Rejestracja: 4 lip 2013, o 23:07

Re: Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: JoannaS »

olli, czekasz jeszcze na listę ? kiedy jest następna ?
JoannaS
Posty: 29
Rejestracja: 4 lip 2013, o 23:07

Re: Stomatologia w Łodzi 2013/2014

Post autor: JoannaS »

Hej, ludzie, szukam kogoś do wynajmu mieszkania moze ktoś się pisze ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości