Stomatologia w Szczecinie

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Khayman00 »

Agalek pisze:Hmmm.dla mnie najcięższy był pierwszy rok, a szczególnie silny szok przeżyłam w pierwszym miesiącu studiowania).
ale tak sie dzieje na każdym kierunku, a przynajmniej na większości, wie nie ma co się bać

A jakież to wyjątki Agalek ? Naprawdę też jestem ciekaw
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: aquirre »

agalek, lolo ?
Agalek
Posty: 71
Rejestracja: 19 paź 2007, o 22:00

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Agalek »

aquirre pisze:lolo ?
Tak:) Ale wolałabym nie drążyć tego tematu na forum:]. Sami się przekonacie]
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Khayman00 »

no teraz to już nie masz wyjścia Zaczęłaś coś mówić to teraz musisz nam powiedzieć wszystko do końca Na pewno nie tylko ja tak sądzę, czyż nie? Więc czekamy Agalek
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: biedronka! »

a jakie obstawiacie progi w tym roku na med i stom ?
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Khayman00 »

nieduże
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: biedronka! »

odpowiedz poprawna
Asiatka
Posty: 90
Rejestracja: 10 lip 2008, o 10:22

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Asiatka »

ja obstawiam, że bardzo dużo spadną, a szczególnie tak pewnie w połowie sierpnia, kiedy to juz większość się zdecyduje na co chce iść i gdzie
Agalek, ja też, jeśli się dostanę w ogóle na tą stomę, a od czego dzieli mnie narazie 1 punkt, to na pewno będę w głębokim szoku naukowym hehe, a szczególnie przez to, że spędziłam ten rok wprawdzie dużo robiąc, ale jednak bardziej na luzie hehe, pozdrawiam, dzięki za odp i przepraszam, że się tyle nie odzywałam, ale mam awarię neta i chyba dopiero jutro popołudniu będę sobie mogła spokojnie popisać
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Wendy »

Jest tu ktoś, kto śledził, jak spadały progi na stomatologię w tamtym roku i mógłby mi je podać?
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Acetylocholina »

czu jest tutaj ktoś ze stomatologii, kto zamierza robić specjalizacje z ortodoncji? Chciałam sie dowiedzieć cos na ten temat
pamparam89
Posty: 59
Rejestracja: 19 maja 2009, o 10:21

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: pamparam89 »

no przez to ze dali podsatwe to maja progi spasc? ja bede miala 225-230 i o PAM stomatologii nawet nie mysle ,bo wiem ze sie nie dostane.
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: moreno »

wie ktoś może jak na PAM na stomie? Duży przesiew, ile osób odpada? (są uczelnieltnp. Lublin że praktycznie trzeba chcieć żeby odpaść po wrześniu albo niektórzy sami rezygnują a odpadają ludzie bardzo rzadko). Czy ciężko tak jak Wawa, Kraków czy raczej luz jak w Bstoku? i gdzie najwięcej zajęć stoma ma? Tam przy Centrum czy Pomorzany? (tak co bym się rozglądał za stancją albo coś )
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: biologiczka90 »

Ja myslalam wczesnej o Stomie w Szczecinie i dowiadywalam sie wiele na ten temat,bo mam wielu znajomych na PAM. Jesli chodzi o stomę to PAM jest naprawde bardzo polecany. Bardzo dobra zdawalnosc LDEPu i super przygotowanie do tego egzaminu. Jest to bardzo przyjazna uczelnia dla studentow. Wiadomo,ze nie jest latwo ale masz jasne reguly i wiesz z czego jest kolejny egzamin i na co masz sie przygotowac (nie tak w Katowicach ze egzaminy to jest jedna wielka niewiadoma). Przesiew jest tak jak na kazdej uczelni i rok powtarza zazwyczaj okolo 15 osob. ale nie jest to jakas masakra. Wazne aby byc sustematycznym i nie olewac i wszystko da sie pogodzic Wiekszosc zajec odbywa sie na Pomorzanach (przynajmniej na pierwszym roku), czasmi tez trzeba bedzie sie wybrac na Rybacką)Ale glownie Pomorzany.Przewodnik dydaktyczny dostepny jest w internecie na stronie. Podusmowujac uczelnia reprezentuje bardzo wysoki poziom, a nizsze progi wiaza sie z tym ze Szczecin nie jest miastem studenckim,niewiele jest fajnych klubów (ale na medycynie to raczej nie bedziecie mieli okazji odwiedzac ich zbyt czesto, wiec patrzenie na ilosc klubow jest glupie wg mnie)no i znajduje sie na peryferiach Polski, co wiaze sie z ograniczonym dostpem dla potencjalnych kandydatow. Blizej beda mieli do Poznania niz do Szczecina]Atmosfera jest fajna i od znajomych wiem ze nie zamieniliby sie na inna uczelnie nigdy
Jak bedziecie mieli jeszcze jakies pytania,TO PISZCIE ***
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości